Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 1. 2017
seriálové jaro

Co nás čeká v Ordinaci? Svatba, stalking i velmi hříšné myšlenky!

Ordinace v růžové zahradě 2
Zdroj: TN.cz
Co čeká vaše oblíbené hrdiny v nových dílech seriálu?

Na obrazovky se vrací oblíbený seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2. A o dramatické momenty ani vtipné situace nebude nouze. Přečtěte si, co se bude na jaře v Kamenici dít.

Běla Valšíková

Běla se vyrovnává se smrtí kamarádky a dcery kolegy Ženíška Lenky. Ač byly tak rozdílné, spojila je krutá diagnóza a vzájemná opora ve chvílích plné bolesti a nejistoty jejich nesourodé povahy pevně semkla. Lenka ale boj s rakovinou prohrála, Ženíška dceřina smrt ochromila a Běla je na chod Růžovky úplně sama. Na pomoc jí přijíždí její bývalý manžel Eduard, ale není sám. Veze si s sebou snoubenku, o třicet let mladší a velmi atraktivní lékařku Brigitu. Jak nemocná Běla přijme krásnou konkurenci?

 

David a Zdena Suší

Zdena odjela za svou láskou Martynčákem do Ameriky a děti, Toníka a Haničku, vzala s sebou. Davidovi se po nich pochopitelně stýská. Aby zahnal samotu, upíná se na práci. I tak má ale najednou až příliš volného času, který mu sem tam vyplní právnička Naďa. Ta je ale pořád jen kamarádkou s výhodami a o posunutí jejich vztahu o krok dál vlastně ani jeden nestojí. David ale sám být neumí a ani nechce.

 

 

Ota Kovář

Do pracovního života Oty Kováře před koncem roku výrazně zasáhl nový primář kamenické nemocnice Leoš Mára. Ačkoliv se Ota zpočátku snažil v sesazení z primariátu hledat to pozitivní, tedy více času na rodinu, přihlížet tomu, jak Mára rozkládá oddělení a stahuje s sebou kolegyni Mariku Lukáčovou, už dál nechce. I když se všemožně snaží svoje city k Marice potlačit a omezit jejich vztah na ryze pracovní, nedaří se to. Doma má Kateřinu a malou Verunku, vůči kterým cítí zodpovědnost, Kateřinu má rád, ale srdce ho táhne jinam. Pořád je to ale rozumný chlap, zvítězí rozum nad city?

 

Primář Mára si servítky příliš nebere. Připomeňte si, jak vyjel na Mariku:


 

Darek a Lucie Vágnerovi

Lucie s Darkem se po dramatickém porodu radují z dcerky Bětušky. Ta se má čile k světu, starší sestřička Gituška ji skvěle přijala a Darek je šťastný, že má spokojenou rodinu. Kdyby jim do chodu domácnosti svojí všudypřítomností nezasahoval zdravotní bratr Vilík, mohl by mluvit o hotové idylce. Jenomže setřást Vilíka je prakticky nemožné, stejně jako vyhnat brouky z hlavy, které dokáže bravurně zasadit. Tenhle kluk je neobyčejně všímavý, a tak mu neunikne, že Bětuška není Darkovi ale vůbec podobná a co víc, je zrzavá. Tady něco nesedí.

 

Bobo a Heluš Švarcovi

Švarc a Heluš mají za sebou rozvod z rozumu, anebo spíš z vypočítavosti, a Bobo už se chystá na svatbu s milionářkou Babákovou. Ví, že svérázná kamioňačka je na smrt nemocná a šance, že by svou diagnózu přežila, se rovná nule. Zato cifra na jejím bankovním účtu má těch nul o poznání víc. Jenomže Babáková není blbá, a tak dědictví pojistí striktní závětí. To se bude Švarc ještě divit! A jak k tomu přijde Heluš, kterou od Vánoc pojí s Babákovou pevné přátelství?

 

 

Petr Hanák

Petr Hanák poslední dobou prožíval klidné období po boku manželky Andrey. V nemocnici má stabilní místo, daří se mu a manželství klape. Co víc si přát? Život mu ale už brzy obrátí vzhůru nohama dívka, kterou si jinak velmi prozíravý Hanák pustí až příliš k tělu. Mladinká Šárka způsobí, že v Hanákově životě už nic nebude jako dřív.

 

Čestmír Mázl

Mázl s Alenou jsou přes všechny peripetie, které jim hříčka osudu připravila, konečně spolu. Ale pokud čekali, že si nyní budou užívat romantických chvilek, mýlili se. Shoda kuriózních náhod svede jejich rozvětvené rodiny blíž, než je všem milé. A situací, při kterých bude těžké se rozhodnout, zda se smát nebo brečet, přijde víc, než lze za normálních okolností snést. Dokáže čerstvý vztah ustát šílenou rodinnou konstelaci?

 

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

mom TN.cz