český slavík

Zveřejnili neupravené výsledky Slavíka! Ortelu sebrali tisíce hlasů

Slavík 2017
Zdroj: TN.cz
Téma:

Organizátoři ankety Český slavík se kvůli narůstajícímu zájmu veřejnosti a médií rozhodli, že zveřejní původní počty hlasů před tím, než je odebrali kapele Ortel a Tomáši Ortelovi a přiřadili jim hlasy loňské.

"Protože letošní Slavík vzbudil mimořádný zájem a stále budí diskuze, rozhodli jsme se zveřejnit počty hlasů před zásahem pořadatele," napsali v prohlášení. 

 

Takový je rozdíl mezi hlasy neupravenými a po zásahu organizátorů:

 

"Pořadatel na jedné straně chápe za dané situace postoj skupiny Kabát i Michala Davida, na druhé straně ale trvá na svém rozhodnutí, že k porušení pravidel hlasování došlo, že zásah byl oprávněný a na zveřejněných výsledcích nebude nic měnit," uvedli v prohlášení.

 

 

Pořadatelé dále doplnili, že měli možnost skupinu i zpěváka z ankety úplně vyřadit nebo jim část hlasů odebrat. "Zjistit přesný počet hlasů, které přišly na základě této organizované akce nebylo samozřejmě možné, rozhodli jsme se započíst v tomto případě stejný počet hlasů jako v loňském roce, kdy podobné porušení pravidel nebylo zjištěno. Toto řešení považujeme za spravedlivé."

 

S výsledky ankety není spokojena ani skupina Kabát, která včera svou cenu vrátila, ani zpěvák Michal David, který stříbrného slavíka za druhé místě dnes vyměnil za bronzového.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Na Lucii Bílou čekalo po Slavících velké PŘEKVAPENÍ. Neuvěříte, co našla před svým domem!


Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Šokovaný Michal David promluvil o faux pas na Českém slavíkovi: Co řekl na „vtípek“ Kazmy?

Související témata:
kik TN.cz