Pohodlný život

Originální domov: Pár si přestavěl dodávku na luxusní bydlení!

Bydlení v dodávce
Zdroj: Profimedia
Pár si přestavěl dodávku na bydlení
Téma:

Bydlet v dodávce by se mohlo některým lidem zdát jako bláznivý nápad, ale kanadský pár ho proměnil ve skutečnost. Podařilo se jim předělat starou dodávku na luxusní bydlení, kde se nachází kuchyň, obývací pokoj a ložnice.

Dominic Faucher a jeho partnerka Mariepier Bastlenová z Kanady se v loňském roce rozhodli přestavět starou bílou dodávku na naprosto úchvatné bydlení, ve kterém mají v plánu nejen bydlet, ale i cestovat po celém světě, a to například na Nový Zéland nebo do Norska, uvedl Dailymail.

 

Rozhodnutí, vytvořit si takto originální bydlení, bylo především z důvodu, že oba milují flexibilitu a mohou se tak pohybovat kamkoliv, ať už se jedná o zábavu, nebo o práci. Díky neustálému cestování také dostávají stále nové nápady. Především to uvítává Faucher, který je kreativním ředitelem reklamní agentury.

 

Uvnitř dodávky se nachází kuchyň, obývák, který se večer promění v ložnici, a také úložné prostory.

 

 

Přestavba pár stála 16 500 liber (přes 490 tisíc korun). K uskutečnění snu jim pomohli také jejich otcové, kteří mají stavební a truhlářské dovednosti. 

 

GALERIE: Bydlení v dodávce

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Bydlení v dodávce - 1

 

Faucher také strávil v dodávce dětství, takže mu toto prostředí není cizí. "Cesta byla náš druhý domov od té doby, co naši rodiče byli v armádě. Hodně jsme cestovali a stěhovali se, takže bylo pohodlné mít vlastní domov na kolech," řekl Faucher.

reg TN.cz