Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2019 06:35
rvačka v Praze

Oslava se zvrhla v bitku na ulici. Zasahovaly desítky policistů

Zdroj: TV Nova

Rvačkou vyvrcholila po čtvrteční půlnoci oslava v pivovarské restauraci na pražském Smíchově. Pěsti lítaly venku před podnikem, odkud přispěchalo mnoho rozvášněných hostů, situaci musely uklidňovat desítky policistů.

Potyčka se odehrála krátce po půlnoci před restaurací Potrefená husa v Nádražní ulici.

 

Dle střípků posbíraných na místě lze zhruba složit průběh akce. Muž údajně šel s kamarádem na pivo do hospody, kde něco slavila velká skupina hostů. Mezi nimi jeho příbuzný, s kterým se dostal, a pravděpodobně nejen s ním, do sporu.

 

Ten vyvrcholil venku několika ranami pěstí. Zmíněný muž skončil s nateklým okem a ztracenými brýlemi, které odlétly neznámo kam. Jeho příbuzného museli ke klidu donutit až policisté a s pouty na rukou ho odvezli na služebnu.

 

14

GALERIE: Rvačka v Praze na Smíchově

Zdroj: TN.cz

Konflikt přijelo urovnat velké množství policejních hlídek

Hodnocení:

 

Protože se kolem seběhlo velké množství rozvášněných hostů, možná došlo i k dalším potyčkám, a nikdo nevěděl, jestli vše nepřeroste v hromadnou bitku, sjelo se na místo velké množství hlídek policejní pohotovostní motorizované jednotky a speciální pořádkové jednotka. Nepřehlednou situaci se jim velmi rychle podařilo zvládnout.

 

 

Jestli se stal nějaký trestný čin či přestupek, určí další vyšetřování. Kvůli policejnímu zásahu musela být dokonce odkloněna linka městské autobusové dopravy.

TN.cz
Reklama