dojde na slzy

Osm očí: "13letá holka si na mě nebude otvírat držku," zuří Marcela

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí temperamentní Marcela v rodině se šesti dětmi, kde pubertální děvčata jsou velmi svérázná a jestli se dokáže zasloužilá matka Helena přizpůsobit v rodině, kde je otec v domácnosti.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Písku, kterou tvoří Marcela (34), Josef (47) a dcery Isabela (15) a Nela (8). Na druhé straně se seznámíme s Helenou (43), Luďkem (55), dcerami Helenou (14), Janou (13), Marií (11), Valentinou (12) a syny Petrem (7) a Matýskem (9), kteří žijí ve Vrchotových Janovicích.

 

Rodina z Vrchotových Janovic má aktuálně v domě šest dětí, ale celkově jich mají šestnáct. Obstarat šest dětí během deseti dní bude velmi náročné pro Marcelu, která není na tak početnou rodinu zvyklá.

 

 

GALERIE: Slzy během osmi očí ve Výměně manželek

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Slzy během osmi očí ve Výměně manželek - 1

 

Nešťastný z ní bude i její náhradní manžel, který jí vše vyčte během osmi očí. V konfrontaci prozradí, že chod domácnosti musel obstarat sám, i když to fyzicky ani psychicky nezvládal. Dokonce se během rozhovoru i rozbrečí.

 

 

Jak bude Výměna manželek náročná, se podívejte už dnes od 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká rodina: Zápřah pro nervy, nebo moře lásky?
TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

Související témata:
mom TN.cz