video + galerie sestřih vystoupení

Osmý díl Tváře ovládla svérázná lesbička! Souhlasíte? ANKETA

Nejnovější díl fenomenální soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládla velmi extravagantní a svérázná Beth Ditto. Členka kapely Gossip za sebou nechala i takové hvězdy, jako jsou Adele nebo Justin Timberlake.

Anketa

Kdo se vám ve Tváři líbil nejvíc?

Hlasovalo 4674 lidí.
Richard Genzer je známým bavičem a moderátorem několika zábavných show a i do Tváře přišel, aby si užil pořádnou legraci. Tentokrát sice mohl "upustit" trochu páry, protože nebyl soutěžícím, ale porotcem. Výkony soutěžících mu však i tak pořádně rozproudily krev!

 

A není divu. Jeviště bylo plné skvělých hvězd. Rozohněný Roman Vojtek se rozjel coby legendární James Hetfield z kapely Metallica, Markéta Procházková sváděla publikum smyslnými pohledy jako Nicole Kidman, Marta Jandová oslnila svou zlatou hřívou a hlasem coby Adele a Jan Cina ukázal divákům svůdníka Justina Timberlakea.

 

 

Ačkoli porotu odbouraly i takové hvězdy jako Petr Hapka (Miroslav Etzler), Phil Collins (David Gránský) nebo The Cure (Ivana Jirešová), soutěž nakonec ovládla členka kapely Gossip Beth Ditto (Anna Slováčková).

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 2 - 8. díl

1
/
15
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas: Anna Slováčková jako Beth Ditto

 

Ta proslula hlavně díky svému svéráznému způsobu života. Nikdy se netajila například tím, že miluje ženy - také hlasitě bojovala za práva lesbiček a gayů, navíc odmítala používat různé vůně, deodoranty a parfémy - prý proto, že punk má svůj charakteristický zápach.

 

 

Anička Slováčková si vystoupení náležitě užívala, dokonce kvůli tomu "nabrala" i několik kilogramů navíc. Práce vizážistů byla dokonalá, svým výkonem ovládla jeviště a nakonec tak mohla darovat na dobrou věc i vítězný šek v hodnotě 25 tisíc korun.

 

Vyhrála Anička i u vás? Hlasujte! Pokud jste nestihli vysílání pořadu, nevadí! Už teď si můžete jednotlivá vystoupení pustit zde.

Další díl Tváře startuje opět v neděli ve 20:20 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jan Cina přiznal, čím všechny své kolegy překvapil! Týká se to jeho soukromí

SEZNAM: V příští Tváři to rozjede Shakira, nebo třeba Miley Cyrus! Na koho dalšího se můžete těšit?

lud TN.cz