Tragická nehoda

Osobák po srážce s kamionem zachvátily plameny, řidič nepřežil

S převozem pacientů už několik týdnů pomáhá i vrtulník české armády
Zdroj: TV Nova
Ilustrační obrázek
Jan Houška
Jan Houška
Aktualizováno 16:18
7.5. 2021 15:56

Středočeští policisté se od pátečního odpoledne zabývají tragickou dopravní nehodou poblíž Golčova Jeníkova. Kamion se na silnici I/38 srazil s osobákem, který následně zachvátily plameny. Uvnitř zůstal zaklíněný řidič. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

V pátek kolem půl třetí odpoledne přijali policisté na tísňové lince oznámení o dopravní nehodě na silnici I/38 poblíž Golčova Jeníkova. Na místo okamžitě vyrazily všechny složky záchranného systému.


"Zhruba okolo 14:30 jsme přijali na tísňovou linku oznámení o dopravní nehodě kamionu a osobního automobilu. Z místa byla hlášena jedna zaklíněná osoba," uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

 


Řidička kamionu vyvázla pouze s lehkým zraněním. Takové štěstí bohužel neměl řidič osobáku, který po nárazu zachvátily plameny. Přivolaní záchranáři už řidiči nedokázali pomoci, jelikož utrpěl smrtelná zranění.


"Přes veškerou péči zasahujících jednotek se muže již zachránit nepodařilo. Utrpěl zranění neslučitelná se životem. Řidička kamionu byla s lehkým zraněním ponechána na místě," informovala mluvčí záchranářů Petra Homolová.


Silnice I/38 je v současné chvíli uzavřena. Příčinu policisté i nadále vyšetřují.

 

Vážná dopravní nehoda se odpoledne stala na zlínském parkovišti. Podívejte se na reportáž televize Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz