Pozdvižení v Brně

Osobák se srazil s autobusem MHD. Svědek: Honili ho policisté!

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 10.1. 2020 15:07
Téma:

V centru Brna se krátce před čtvrteční půlnocí srazilo osobní auto s autobusem městské hromadné dopravy. Podle svědka, který se ozval redakci TN.cz, volkswagen v tu chvíli pronásledovaly tři policejní vozy.

"Vozidlo vysokou rychlosti vjelo na hlavní ulici, kde se střetlo s autobusem noční linky, který projížděl do zastávky," napsal svědek s tím, že osobák těsně předtím pronásledovala tři policejní auta.

 

Řidič osobáku se prý po srážce ještě snažil ujet, ale protože mu vystřelily airbagy, po chvíli zastavil. "Policie okamžitě zasáhla, spolujezdec se pokusil utéct, ale byl zadržen poté, co ho dostihl policista, který vyndal služební zbraň," doplnil čtenář.

 

Policejní mluvčí Petr Vala nehodu osobního auta a autobusu MHD potvrdil. "Stala se před půlnocí na křižovatce ulic Smetanova a Veveří. Momentálně vám pronásledování nepotvrdím," uvedl na dotaz TN.cz krátce po pátečním poledni.

 

 

Nicméně žádá případné svědky srážky, aby se policistům přihlásili a pomohli jim s objasněním celého incidentu.

 

"Na místě jsme ošetřovali jednoho muže s pohmožděnou nohou. Posléze jsme ho převezli do bohunické nemocnice. Zranění bylo pouze lehčího charakteru," řekla mluvčí záchranky Michaela Bothová.


GALERIE: Nehoda auta a autobusu v Brně

1
/
7
Zdroj: zpravy@nova.cz, Miroslav Šibrava
Nehoda auta a autobusu v Brně - 1


 

TN.cz