kuchaři a 13 modelek

Ostrá hádka v MasterChef Česko: "Už mě to začíná s*át“! VIDEO

I středeční sedmý premiérový díl show MasterChef Česko bude velmi zajímavý. Soutěžící budou opět rozděleni do dvou skupin, díl bude plný modelek a mezi Honzou a Lucií z červeného týmu začne být pěkně dusno.

Pozvání do restaurace MasterChef Česko tentokrát přijalo 13 krásných modelek, které mají velmi striktní požadavky na to, co budou jíst a co ne. Soutěžící tak budou mít velmi náročný úkol. Kompletní menu, které budou pro modelky připravovat nesmí přesáhnout 700 kalorií.

 

Ale jak se v průběhu soutěže ukáže, nebude to zdaleka jediný problém, který budou řešit. V červeném týmu budou totiž probíhat velmi bouřlivé hádky. Kapitán týmu Honza se bude těžko jen vypořádávat s dominantní Lucií, která byla kapitánkou v minulém kole.

 

Budou padat velmi silná slova, nervozitu v týmu pocítí každý jeho člen. "Lucie, ty vole, už mě to začíná s*át. Celou dobu jenom hučíš," nevydrží to nakonec Honza.

 

Podaří se připravit perfektní menu, nebo červený tým čeká neúspěch? To uvidíte v MasterChef Česko ve středu ve 20:20 na TV Nova.


 

Související témata:
hel TN.cz