život po natáčení

Ostré obvinění Jardy z Výměny: Pavlu jsem v koupelně neviděl!

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Petra se dostala do pro ni zanedbané domácnosti, kde se příliš nedbalo na hygienu. Jak dnes žije ona i její rodina?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Ostravy, kterou tvoří Pavla (29), Jaroslav (31), Nikol (9), Daniel (2) a fenka Fifi. Na druhé straně jste se seznámili s Petrou (37), Jardou (49) a Elinkou (2,5), kteří žijí v obci Daskabát.

 

Petra na natáčení vzpomíná vesměs v dobrém. "Chytla jsem rodinu, která nebyla příliš výstřední. Zaskočila mě špína a o děti nebylo dbáno tak, jak by mělo být," vypočítala žena. I Jarda má na Výměnu hezké vzpomínky. "Měl jsem se tady fajn. Nová manželka byla v klidu, mohla být lepší co se týče úklidu, a víc se starat o malou, když jsem nebyl doma," vzpomínal.

 

GALERIE: Výměna manželek - Náhradní manželku ohromil dětský pokoj!

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Náhradní manželku ohromil dětský pokoj! - 4

 

Petra přiznala, že po příjezdu do Ostravy jí moc do smíchu nebylo. "Po příjezdu do druhé rodiny jsem se cítila příšerně, nepohodlně. Nemohla jsem rozdýchat dětský pokojík a zanedbanost dětí. Nejdřív jsem byla natěšená, že jim tam něco změním, druhý den jsem si ale řekla, že je to moc krátká doba a lidi se za deset dní nemůžou změnit. Věnovala jsem se hlavně dětem, pokud jsem s nimi byla venku, bylo to v pořádku, ale když jsem byla u nich doma, nebyla to žádná hitparáda," popsala. Děti podle ní vychované byly, čistota ale byla problém.

 

Nejvíc si užila předposlední den Výměny, který strávila s dětmi v dětském centru. "Děti byly šťastné, užívaly si něco, co pravděpodobně ještě nezažily," myslí si. Nejhorší pro ni byl první dojem z domácnosti. "Obývák byl líp zařízený a čistší než dětský pokoj, který by měl být v pořádku," řekla.

 

 

Pro Jardu bylo nejhorší čekat na to, než přijde nová maminka. "Bylo to pro mě napětí," vysvětlil. Také si postěžoval na Pavlino vaření. Nejlepším zážitkem pro něj byl výlet do Javoříčských jeskyní.

 

S náhradním tatínkem Jaroslavem Petra vycházela. "Působil na mě v klidu, nebyl agresivní, nebyl despota," popsala. Jarda čekal starší paní, s Pavlou ale od začátku vycházel dobře. "Ale připadalo mi, že je ze sociálně slabší rodiny. Vypadala načančaná, ale ne zrovna dobře načančaná. Za těch deset dní jsem ji v podstatě neviděl v koupelně. Nevím, jestli to bylo tím, že byla celé dny v bazénu a stačilo jí to. Byla to slušně oblečená, ale pravděpodobně ne moc čistotná paní. Co se týče mentality, nebyla zrovna nejchytřejší," vzpomínal na svou dočasnou manželku Jarda.

 

V rodině z Daskabátu se toho od natáčení dost změnilo. "Tatínek pořád popíjí, ale odboural sousedy, což jsem spokojená. Nechal mi víc domácích prací - přijdu domů a funguju tak, jak mám. Dceru ale stále rozmazluje," prozradila Petra. "Žena se mi víc motá v kuchyni, což se mi moc nelíbí, protože si rád uvařím, baví mě to. Ale aspoň se může zdokonalovat v dochucování jídel. U piva jsem zůstal, toho se nejde jen tak zbavit, k sousedům už chodím málo," potvrdil Jarda.

 

 

V kontaktu s druhou rodinou jsou. Petra dokonce chtěla několikrát děti v Ostravě navštívit, vždy z toho ale sešlo. A co by Jarda Pavle vzkázal? "Aby se nad sebou zamyslela a udělal něco se svou stomatologickou částí obličeje. Je sympatická ženská, ale tohle ji dost kazí," zakončil.

 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Celý díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Diagnóza: Závislost. Kdo k ní má sklony a co s tím?
Sáhněte si do svědomí: Jsou ženy z Výměny opravdu takové špindíry, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

mom TN.cz