Roste do krásy

Osudem zkoušená Natálie Grossová: Vyrostla z ní krásná slečna

Natálie Grossová
Zdroj: Profimedia, Instagram
Natálie Grossová vyrostla do krásy
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
5.5. 2021 5:45
Téma:

Zpěvačka a příležitostná herečka Natálie Grossová neměla jednoduché dětství. Její otec, někdejší český premiér Stanislav Gross, v roce 2015 podlehl zákeřné chorobě. O čtyři roky později lékaři odebrali její mamince obě ňadra. Teď je jí 18 let a rána osudu se na ní nepodepsala. Dcera známého politika vyrostla do krásy a buduje svou hvězdnou kariéru.

Na pozornost je zvyklá odmalička. Krátce poté, co se Natálie Grossová narodila, se její otec stal předsedou české vlády. Záhy kvůli kauze neprůhledného financování pražského bytu skončil, jeho dcera si ale cestu zpátky k záři reflektorů našla.

 

Na divadelních prknech Natálie poprvé stanula v sedmi letech, proslavila ji ale až role Sáry v muzikálu Ples upírů. Dokonce za ni v roce 2017 získala nominaci na Cenu Thálie. Tím to ale nekončí, Grossová zpívá, vydává videoklipy a objevuje se v televizi i na stříbrném plátně. 

 

Dospívání ale neměla jednoduché. Stanislav Gross totiž v roce 2014 vážně onemocněl a chorobě o rok později podlehl. Všichni měli strach, jak to Natálie, její starší sestra Denisa a vdova Šárka zvládnou. Bolest ze ztráty nejmilovanějšího muže jejich životů naštěstí ustály.

 

GALERIE: Proměna Natálie Grossové

1
/
10
Zdroj: archiv Natálie Grossové
Natálie Grossová - 16

 

V roce 2019 přišlo další nelehké období. Šárka Grossová přiznala, že jí lékaři odebrali obě prsa. Popřela ale, že by se jednalo o rakovinu, a po vážném zákroku se rychle zotavila (psali jsme zde).

 

 

Dnes už je Natálie Grossová dospělá, loni v září oslavila 18. narozeniny, a také šťastně zamilovaná. Nedávno se na instagramu pochlubila prvomájovým polibkem. "Tak co, slečny? Byla pusa pod třešní?" napsala k romantické fotce.

 

 

Její starší, 23letá sestra Denisa má rovněž umělecké vlohy. Už dlouho tancuje a věnuje se fotografování.

  

Odchod Stanislava Grosse si můžete připomenout v reportáži TV Nova:

 

Natálie má starší sestru Denisu. Více se o ní dozvíte v reportáži TV Nova:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz