Tragédie v Milovicích

Muž při airsoftu postřelil svého bratra! Nevěděl, že je zbraň pravá

Téma:

V obci Milovice ve Středočeském kraji došlo v sobotu k postřelení jednoho z hráčů během airsoftové hry. Podle prvotních informací má dotyčný prostřelený hrudník. Podle policie šlo o nešťastnou náhodu, účastníci totiž nevěděli, že střílí pravou zbraní s ostrými náboji.

Podle infromací TV Nova by měl mít zraněný prostřelený hrudník. "Podle prvotních zpráv došlo v rámci airsoftové hry ke ztrátě doopravdické zbraně. Druhý zúčastněný ji sebral a vystřelil v domnění, že se jedná o airsoftovou zbraň," řekla pro TN.cz mluvčí středočeských policistů Petra Potočná.

 

"Postřelená osoba utrpěla vážné poranění hrudníku. V rámci intenzivní lékařské péče zajistili záchranáři dýchací cesty. Osoba byla připojená na umělou plicní ventilaci a poté převezená vrtulníkem do nemocnice v pražských Střešovicích," uvedla Petra Effenbergerová, mluvčí záchranné služby Středočeksého kraje. ČTK navíc uvedla, že podle neoficiálních informací měli být účastníky akce policisté. Informace TV Nova zase naznačují, že šlo o sourozence.

 

GALERIE: Hráč airsoftu byl omylem postřelený pravou zbraní

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Postřelení muže na airsoftu v Milovicích - 1


"Vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o nešťastnou náhodu," dodala Potočná s tím, že na místě pokračuje policejní vyšetřování.

 

 

Airsoft je moderní druh sportu, při kterém proti sobě hráči střílejí lehkými pistolemi. Jako náboje jim slouží plastové kuličky. Vzhledem připomínají airsoftové pistole reálné zbraně. V Milovicích je pro hraní airsoftu určený rozsáhlý areál na místě bývalého tankodromu.

 

Podívejte se na video, jak to vypadalo na místě činu:


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

nor TN.cz