vážné popáleniny

Osudný den! Lékaři rozhodnou, co bude s popálenou youtuberkou

Kristýna Třešňáková utrpěla popáleniny při kulinářské show
Zdroj: Instagram/Youtube
Týnuš Třešničková utrpěla popáleniny na 35 procentech těla

S popáleninami na 35 procentech těla skončila v nemocnici v Istanbulu známá česká youtuberka Kristýna Třešňáková, která vystupuje pod jménem Týnuš Třešničková. Vážná zranění utrpěla při kuchařské show v luxusní restauraci. Dnes se rozhodne o tom, zda v Turecku zůstane.

Na večeři v restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho přezdívaného Salt Bae, který je známý svou extravagantní přípravou jídel, oblíbená česká youtuberka jen tak nezapomene. Během ohňové show explodovala část hořlavé směsi a potřísnila Třešňákovou i jejího přítele Viktora Hajíčka, kteří začali hořet.

 

Muž utrpěl popáleniny na 15 procentech těla, youtuberka dopadla podstatně hůř. Skončila s popáleninami 2. stupně na 35 procentech těla ve vážném stavu v nemocnici. Odtud pak putovala do jiného zdravotnického zařízení, která se specializuje především na zahraniční klientelu a kde je jí poskytnuta nejlepší péče.

 

GALERIE: Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková

1
/
7
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Kristýna Třešňáková - 6

 

Během dnešního dne by se oba zranění Češi měli se svými právníky a lékaři setkat na společné schůzce. "Lékaři posoudí, zda je vhodné převézt poraněnou ženu do Česka, nebo jestli následujících několik týdnů zůstane ještě v Turecku. Komunikuje normálně, je ale vážně popálená. Je tudíž nutné vyloučit riziko infekce," uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

 

Podle Lagronové prozatím není jasné, kdo je viníkem nehody, a vyšetřování ještě nějakou dobu potrvá. Pokud by lékaři povolili Třešňákové převoz, všechny náležitosti by zařizovala turecká strana. Youtuberka by cestovala privátním letadlem, které by splňovalo přísné hygienické podmínky. Jasno by o tom mělo být dnes večer.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook
Popálené dítě? Rychle pod studenou vodu a vydržet několik desítek minut

mom TN.cz