Překvapivý konec

Osvobozen! Porota pustila muže, který měl znásilnit rodící ženu

Znásilnění - ilustrační foto - 9
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Téma:

Překvapivě skončil v Anglii soud s mužem, který podle obžaloby znásilnil svoji partnerku v momentě, kdy už měla stahy před porodem. Obžalovaný je volný!

Státní zástupce měl celý týden na to, aby přesvědčil porotu u soudu ve městě Hull, že nejmenovaný muž otřesným způsobem sexuálně zneužil matku svého syna jen pár hodin před porodem.


Podle obžaloby se muž na partnerku vrhl ve chvíli, kdy žena klečela nahá na všech čtyřech a snažila se zmírnit bolest způsobenou předporodními kontrakcemi.Násilník prý nedbal na její výkřiky plné bolesti a žadonění a znásilnil ji. V pátek ovšem přišlo překvapení - porota totiž údajného zvrhlíka v plném rozsahu zbavila obžaloby. Porada porotců o verdiktu přitom byla velmi krátká.


Jak poznamenává Daily Mail, esemesky, které si muž se ženou posílali těsně po narození potomka, byly plné lásky a štěstí, nebyla v nich ani stopa po nějakém sexuálním útoku.Atmosféra v rodině se prý změnila až poté, co se novopečená maminka musela na nějakou dobu odstěhovat ze společné domácnosti ke své matce, protože doma nefungovalo topení.


Není jasné, zda žena nyní sama neskončí před soudem za křivé svědectví a křivou výpověď.

pez TN.cz