Rodinná ultimáta

Otci Meghan Markle došla trpělivost, dceři a Harrymu dal jasné ultimátum!

Otec Meghan
Zdroj: Profimedia
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 27. 1. 2020
Téma:

Otec Meghan Markle v pondělí vystoupil v britské ranní televizní show, kde obšírně mluvil o svém problematickém vztahu s dcerou a rozhodnutí Harryho a Meghan opustit britskou královskou rodinu. A slavnému páru poslal jasný vzkaz.

Thomas Markle evidentně velmi těžce nese, že ho dcera i její slavný manžel ignorují. Proto jim dal ultimátum - pokud se mu Harry a Meghan neozvou, dá každý měsíc médiím velký rozhovor, ve kterém je nebude šetřit.

 

Zároveň vyzval Harryho, aby se pochlapil a poprvé se s ním sešel. Rozhodnutí páru odejít z královské rodiny označil za  trapné a pro královnu bolestivé, píše britský Daily Mail.

 

Thomas Markle zároveň přiznal, že jeho "bombastická" interview způsobí vévodovi a vévodkyni ze Sussexu potíže. Ale mluvit na veřejnosti o jejich rozkolu prý aktuálně vidí jako nejlepší šanci na usmíření.

 

"Nechci jen tiše sedět v obýváku po zbytek života a čekat, jestli mi někdo zavolá nebo se mi ozve jinak," řekl doslova Markle. Ale skončil smířlivě: "Miluju tě, sedněme si a vyřešme to," apeluje na Meghan.

 

TN.cz