Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

rodinné vztahy

Otčím Nikoly promluvil: Bývalá po mně chtěla 50 tisíc za víkend!

Nikol
Zdroj: facebook

Nikola se snaží pomoci svojí matce, kterou má psychicky týrat její expartner. Ten vše ale popírá. Mladá žena se s otčímem dohaduje přes sociální sítě a média. Verze jejich příběhů jsou ale zcela odlišné.

Nikola brání svou maminku, kterou podle jejích slov týrá bývalý partner, se kterým má dvě děti. Miroslav měl údajně matce svých dětí vyhrožovat, že jí zničí život a sebere děti.

 

Nikolina máma se prý kvůli němu zadlužila, odstěhovala se z vlastního domu. Teď žije v malém bytě a nemá na nájem. Otec dětí, kterého mladá žena obviňuje na videu, vše popírá a má na celou situaci jiný názor. "Nic z toho není pravda," tvrdí. "Její matka je naštvaná, že jí nechci platit nájem v Praze, kam ode mě odešla." 

 

 

"Nikolu jsem vychovával. Bral ji jako svou nevlastní dceru. Nejen ji, ale také její starší sestru. Celý život jsem se o ni staral. Jejich biologický otec na ně neplatil alimenty a byl za to i ve vězení," řekl obviněný muž TN.cz.

 

 

Anketa

Kdo má podle vás pravdu?

Hlasovalo 409 lidí.

 

Nikola dluh jejího biologického otce potvrdila. Ale je to jediná informace, na které se svým otčímem shoduje. "Ano, byl ve vězení a dluh nám splácí. I on matku psychicky týral a nikdy o ni neměl zájem," řeka Nikola. S otčímem se poté jejich výpovědi, které zveřejnili na TN.cz, naprosto rozcházejí. Dohady se točí okolo financí a dětí.
 

Rodinný dům


Verze Miroslava:

"Ten dům vlastím přes dvacet let. To jsem ještě bývalou partnerku ani neznal," řekl s tím, že se jedná o nemovitost v hodnotě 20 milionů korun, ve které proběhla rekonstrukce.

 

 

 

"Nechal jsem tam udělat několik bytů. A děti tam mají pokojíčky. Teď je ten dům prázdný. Chtěl bych tam s nimi znovu společně žít," dodal. "Děti jsem ale neviděl od září. Dá mi je prý na víkend, když zaplatím 50 tisíc," tvrdí.


"Přepsal jsem dům na matku dětí. Miloval jsem ji a dala mi dva potomky," dodal s tím, že ho ale platil celý on. "Ona 13 let nepracovala. Z čeho by ho asi zaplatila," vysvětlil. Nikola otčíma z domu údajně vyhazuje. "Říká mi, ať vypadnu."


Verze Nikoly:

"Dům, ve kterém rodina žila, podle Nikoly platila její máma. Mohla si ho prý dovolit, protože prodala byt. Rodina se prý odstěhovala, ale Miroslav tam nechce nikoho pustit. "On normálně zabarikádoval dveře a nechce tam pustit ani moji sestru," popsala.

 

 

ham TN.cz