Zoufalý čin

Otec chtěl při požáru zachránit syny, vyhodil je z 6. patra! VIDEO

Téma:

Byli všichni uvěznění v hořícím bytě v šestém patře, všude kolem plameny a hustý černý dým. A tak se otec rozhodl k zoufalému činu a z okna vyhodil své dva syny. Svědci vše zaznamenali na video.

Následně z oken v ruském městě Krasnogorsk poblíž Moskvy vyskákali i dospělí. Podle očekávání ale skoky a vyhození dětí ze šestého patra nedopadly právě dobře.


Podle britského Daily Mirroru zemřel jak otec dětí, tak i jeho manželka, která se zřítila na střechu supermarketu stojícího vedle činžáku.


Chlapcům vyhozeným z bytu byly tři roky a dvanáct let. Toho mladšího podle všeho zachytili svědci šíleného požáru, který vypukl po výbuchu plynu. Starší chlapec podle pozdějších zpráv nakonec podlehl utrpěným zraněním, stejně jako oba jeho rodiče. Hasiči navíc v bytě později našli další mrtvé dítě.Z bytu ještě vyskočila babička dětí. Ta sice let z šestého patra přežila, ale utrpěla velmi těžká zranění a její stav zůstává kritický. Hasiči se nemohli k ohni dostat, protože jim v cestě bránila zaparkovaná auta.

pez TN.cz