VIDEO to musíte vidět!

HIT INTERNETU: Otec dostal kameru, ale točil jen sám sebe!

Světový web oblétlo virální video, které nemá obdoby. Syn dal tátovi na dovolenou do Vegas GoPro kameru, ale neřekl mu, jak si ji má nastavit. Otec tedy točil celou dobu obráceně. Po návratu syn video sestříhal a to se stalo okamžitým virálním hitem internetu.

"Takže jsem dal svému tátovi GoPro, když byl v Las Vegas, nicméně jsem ho neinstruoval, jak jej používat. Takže můj otec byl prostě otcem a vesničanem a netušil, jakým směrem tu pos**ou věc nasměrovat," napsal syn Evan Griffin k videu na Youtube s pověstnou irskou prostořekostí.

 

Můžeme tak vidět jeho otce v nespočtu neskutečně vtipných situací, kdy zajisté vidí mnoho zajímavých věcí a popisuje je ve víře, že se budoucí divák bude dívat na to samé, co on. Video nazvané příznačně An Irishman in Vegas - Irčan ve Vegas nasbíralo do doby psaní článku přes 1,6 milionu shlédnutí.

 

 

 

Video se okamžitě začalo šířit přes sociální sítě a světová média a dočkalo se mnoha kladných ohlasů i přesto, že se v něm vlastně nic neděje. "Klasický otcovský tah! Co se stane ve Vegas, ne vždycky zůstane ve Vegas," okomentovali video zástupci společnosti vyrábějící kameru. "Prosím, udělejte stejného průvodce i pro New York City," píše komentující Ben Brown.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 SuperStar: Marta Jandová dopřála Haberovi masáž! Dokonce našla jeho bod G!

VIDEO: Holku nechtěl políbit před kamerou přítel, sáhla po klukovi vedle

jox TN.cz