Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Královský potomek

Otec Meghan trpí! Chyběl u vítání vnuka, rodina ho vyřadila

Meghan, otec Meghan
Zdroj: Profimedia

Meghan Markle (37) se nedávno stala maminkou syna Archieho. Britská královská rodina zveřejnila oficiální fotografie, kde vévodkyně drží nový přírůstek v náručí. Kolem ní je, kromě její matky, pochopitelně princ Harry, královna Alžběta a princ Philip. Otec Meghan na snímcích chyběl a údajně mu to bylo velmi líto.

Narození syna Harryho a Meghan Markle byla velká událost. Netrvalo dlouho a královská rodina zveřejnila oficiální fotografie. Na těch můžeme vidět Harryho, Meghan, její matku, královnu Alžbětu, prince Philipa a malého Archieho. Je zjevné, že otec vévodkyně ze Sussexu chybí.


Nevlastní sestra Meghan, Samantha, se nechala slyšet, že mu to bylo velmi líto. Když Thomas Markle spatřil snímky svého vnuka poprvé, ovládl ho smutek. Samantha taktéž tvrdí, že Meghanina matka, Doria Ragland, mohla udělat něco pro to, aby byl Thomas jakožto dědeček, zařazen do jednotlivých ceremonií.


GALERIE: Otec Meghan neviděl vnuka

1
/
11
Zdroj: ČTK
Meghan a Harry představili syna královně


Malému Archiemu dokonce poslala album fotek z doby, kdy byla Meghan malá, aby se mohl něco o svých kořenech dozvědět. 


"Je to smutné. Měl do toho být zahrnut. Teď se cítí, jako kdyby mu dýka projela srdcem. Chudák Archie zatím nepoznal úžasného, milujícího dědečka," řekla Samantha deníku The Mirror.


Pravdou je, že Meghan se svým otcem nemá příliš dobrý vztah, ale tohle by podle Samanthy mohla být cesta ke smíru. Iniciativa zřejmě ale ze strany Meghan a její matky chybí.

han TN.cz