pátrání po davídkovi

Syna už nikdy neuvidíš, napsal otec-únosce své ženě! Pak skočil pod vlak

Pohřešovaný Davídek
Zdroj: Profimedia, Komenda Stołeczna Policji
Po pětiletém Davídkovi policie pátrá už druhý den
Téma:

Otec uneseného pětiletého Davídka, po kterém pátrá polská policie už druhým dnem, měl propadnout hazardním hrám a svou ženu mlátit. Poslal jí také sms zprávu, kde napsal, že svého syna už nikdy neuvidí. Zoufalá matka doufá, že se její syn brzy najde. Policie však prověřuje i verzi, že by mohl být chlapec už mrtvý.

V pátek k ránu zahájila polská policie další rozsáhlé pátrání po Davídkovi Żukowském, který pochází z města Grodzisk Mazowiecki poblíž Varšavy. Jeho dvaatřicetiletý otec ho měl unést ve středu kolem páté hodiny odpoledne. V devět hodin večer dostala policie zprávu o tom, že je otec mrtvý.

 

Podle informací polských médií nejspíš skočil pod vlak a spáchal sebevraždu. Důvodem měly být hazardní hry, kvůli kterým se dostal i do finančních problémů. Dále měl také svou ženu mlátit. Policie však tyto informace zatím nepotvrdila, uvedlo Radio ZET.

 

Poslední zprávu od svého muže dostala manželka ve středu kolem osmnácté hodiny, jen hodinu po únosu. "Nikdy už neuvidíš svého syna," napsal. Poté, co otec spáchal sebevraždu, zůstal chlapec sám. A není známé, co se s ním stalo. 

 

 

Auto, ve kterém oba cestovali, se našlo prázdné. Technici, kteří vůz prohledali, nevyloučili možnost, že v něm byla přepravovaná mrtvola. Informace je však nepotvrzená. 

 

 

Do pátrání po chlapci se zapojila policie, hasiči, vojáci i místní obyvatelé. "Je více než pravděpodobné, že chlapec je nyní bez dozoru dospělého. Měl na sobě šedo-modrou mikinu, modré džíny a modré tenisky s obrázky Bleska McQueena," popsal mluvčí polské policie Sylwester Marczak.

 

Policie i vojáci prohledávají oblast Grodzisk Mazowiecki - Varšava

 

Malého Davídka, který má ruské i polské občanství, měli v péči oba dva rodiče. Poslední tři týdny ale žili odděleně. Podle sousedů to byli milí lidé a nikdy s nimi nebyli problémy. Svého syna měl mít jeho otec velmi rád.

reg TN.cz