Vše řeší policie

Otevření zahrádek slavil popíjením, ráno tam muže našli po smrti!

Téma:

Otevírání restauračních zahrádek se stalo osudným muži z Havířova. Hned první den tam holdoval alkoholu tak silně, že nedokázal odejít po svých. Pomoc kolemjdoucích odmítal a hlídka ho ráno našla mrtvého.

Návštěva zahrádky u fotbalového hřiště v Havířově-Šumbarku se stala osudnou jednomu z místních. Podle výpovědi svědků byl muž hodně opilý. Někteří lidé mu údajně nabízeli i pomoc s odchodem domů, což měl odmítnout.

 

Bezvládného muže tak nakonec objevila hlídka až druhý den. Strážníci si všimli těla nedaleko podniku v půl osmé ráno. Muž měl krvavé šrámy v obličeji. Podle všeho předtím upadl.

 

 

"Policie zjistila, že se jedná o šestapadesátiletého muže, který předešlý den na předzahrádce popíjel alkohol. Zatím nebylo zjištěno, zda se na jeho úmrtí podílela jiná osoba. Nicméně kriminalisté budou prověřovat všechny informace a indicie, které s tímto případem souvisejí," ujišťuje policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

 

Zda je za příčinou smrti muže umrznutí či alkohol, zjišťují kriminalisté. Jasno by mělo být po provedení nařízené pitvy.

pez, Barbara Hanousek TN.cz