Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

krutá pomsta

Otřesné VIDEO: Manžel požádal o rozvod! Táňa se pomstila synovi

Matka tyranka se pomstila na synovi
Zdroj: YouTube.com/ Profimedia.cz

Policisté vyšetřují otřesný případ násilí na teprve dvouletém chlapci, kterého matka surově bila jen proto, aby se pomstila svému manželovi. Ten totiž udělal osudovou chybu - požádal o rozvod.

Tatiana ze západního ruského městečka Rostov-On-Don se rozhodla pomstít svému dvouletému synovi za zradu, které se dopustil její manžel, když požádal o rozvod.

 

Tatiana neměla vůbec slitování. Malého Sašu surově bila a řvala na něj. Ani jeho zoufalý pláč ji neobměkčil. Všechno navíc pečlivě natáčela, aby pak mohla záznam poslat manželovi - jako trest za to, že ji opustil, informuje britský Daily Mail. "Těmito záznamy vyhrožovala svému manželovi. Poslala je jeho sestře," popsal blízký příbuzný.

 

 

Saša byl ošklivě pohmožděný, nic vážného se mu ale naštěstí nestalo. Rodina se však nyní obává o jeho duševní zdraví. Dítě je prý po útoku velmi plaché a s dospělými odmítá komunikovat.

 

 

Případem se nyní zabývají policisté, kteří se snaží kromě jiného přijít i na to, jestli neměla žena nějaký další důvod k tomu, aby tento otřesný čin spáchala. Babička a teta malého chlapce nyní bojují o to, aby jim dítě bylo svěřeno do péče.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž neunesl rozchod. Žena na jeho pomstu asi jen tak nezapomene

Excelentní pomsta: Lauru podváděl manžel, připravila mu hororový příchod domů!

Rozchoďte rozchod: S našimi tipy to zvládnete!
10 životních omylů, které vás zaručeně dovedou k rozvodu! Vyhněte se jim
Zvláštní rozvody: Muž příliš uklízel, jiný krmil toulavé psy. Jaký je váš příběh?
Jak poznáte, že se blíží rozchod?

lud TN.cz