galerie kam do ciziny

LETNÍ DOVOLENÁ: Nejlepší hotely mají v Řecku! SROVNÁNÍ

Nejkrásnější ostrovy
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Téma:

Lákavých nabídek ubytování je na světě tolik, že vybrat správné místo a nenaletět podvodníkům je opravdu těžké. Hotelový vyhledávač trivago.cz proto porovnal více než milion nejrůznějších evropských rekreačních středisek na základě hodnocení návštěvníků a vytvořil seznam TOP 50 nejlepších hotelů.

Najít ideální hotel, ve kterém byste si mohli dopřát pořádnou dovolenou, není vůbec nic jednoduchého. Propagační materiály hotelů totiž často neodpovídají skutečnosti, místo slibovaného luxusu se návštěvníci dočkávají oprýskaných omítek, polorozpadlého nábytku nebo třeba opovržlivého jednání zaměstnanců.

 

GALERIE: Nejkrásnější ostrovy

1
/
7
Zdroj: Trivago.com
Tabulka - Nejkrásnější ostrovy

 

Hotelový vyhledávač trivago.cz proto na základě více než 220 milionů recenzí sestavil žebříček evropských ostrovů s nejlépe hodnocenými středisky, které ve všech směrech splnily požadavky návštěvníků. Do hodnocení byly přitom zařazeny ostrovy s minimálně 30 hotely a více než 20 uživatelskými recenzemi. A výsledek?

 

 

Z evropských ostrovů na tom bylo bezpochyby nejlépe Řecko, které ovládlo hned 31 příček z 50 nejlépe hodnocených míst. Řecké ostrovy dokonce dominují i v TOP 10, kde obsadily osm pozic. Na nejvyšším vrcholku (tedy na prvním místě) se ale umístil jiný ostrov - skotský Arran, jehož průměrné hodnocení bylo 88,16 procent.

 

V TOP 50 se kromě jiného nachází také ostrovy patřící například Chorvatsku, Itálii, Německu či Anglii.Kompletní seznam najdete zde.

 

Největší hotelový vyhledávač trivago.cz byl založen v roce 2005 v německém Düsseldorfu. V současné době je v provozu 55 mezinárodních platforem ve 33 jazykových verzích.
 

lud TN.cz