Odměna 10 milionů

Ozbrojený únos mazlíčků Lady Gaga! Postřelený přítel ve vážném stavu

Vladimír Rosol
Vladimír Rosol
26.2. 2021 17:01
Téma:

Americké zpěvačce Lady Gaga (34) ukradli dva francouzské buldočky. Ozbrojené přepadení a krádež se odehrála ve středu večer v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodějů zaútočil na Ryana Fischera, který pro zpěvačku pracuje a který právě venčil její psy. Lupič ho postřelil, psy ukradl a z místa činu ujel.

Třicetiletý Fischer, který psy venčil, je hospitalizován se střelným zraněním. Podle vyjádření policie se mu psy pokusili ukrást dva muži, kteří vedle něj zastavili v autě. Pokusil se je zahnat, jeden z pachatelů na něj však vystřelil z poloautomatické zbraně a buldočky ukradl.

 

Lady Gaga už nabídla za vrácení psů Koji a Gustava odměnu 500 tisíc dolarů (cca 10 milionů korun), kterou nálezci vyplatí, aniž by se ho na cokoli ptala, uvedl její PR manažer. Pro tento účel a na informace o hledaných psech již celebrita zřídila i e-mailovou adresu KojiandGustav@gmail.com.

 

Při ozbrojeném přepadení byl přítomen i třetí zpěvaččin francouzský buldoček - fenka Asia, které se však podařilo včas uprchnout. Později ji našel jiný zpěvaččin zaměstnanec, píše agentura AFP.

 

Francouzský buldoček patří k drahým psím plemenům, ti nejlepší můžou stát tisíce dolarů (desetitisíce korun). Zda se zloději zaměřili speciálně na psy Lady Gaga, nebylo bezprostředně zřejmé.


 

Zpěvačka se momentálně nachází v Římě, kde natáčí film Gucci v režii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v něm ztvární Patrizii Reggianiovou, která dala v roce 1995 zavraždit svého exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárního módního návrháře Guccio Gucci.

GALERIE: Únos psů Lady Gagy

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Únos psů Lady Gagy - 1

Související témata:
TN.cz