silný příběh

Pád letadla: Sólistu Alexandrovců zachránilo před smrtí jeho dítě!

Alexandrovci
Zdroj: Mediafax
Téma:

Jen tři sólisté z pěvecké části Alexandrovců nenastoupili do letadla smrti. Kromě Valerije Gawy a Borise Ďjakova zůstal doma ještě Vadim Ananev, kterému se narodil syn.

Na palubě letounu Tu-154 ruského ministerstva obrany, který se v neděli zřítil do Černého moře u Soči, byli téměř všichni členové pěvecké části armádního sboru Alexandrovců.

 

Agentuře TASS to řekl jeden ze sólistů Vadim Ananev, který měl sám se skupinou také letět. "Narodilo se mi dítě, teď máme v rodině tři malé děti, a tak jsem šel za vedoucím souboru a požádal ho, abych směl zůstat," vysvětlil ruským novinářům Ananev.

 

 

"Kromě toho se zítra mělo konat vystoupení, a tak rozhodli, že doma zůstanou i sólisté Valerij Gavva a Boris Ďjakov. Všichni ostatní ze sboru letěli," dodal s tím, že z hudebního orchestru měli letět jen hráči na harmoniky a balalajky.

Po celém Rusku uctívají památku Alexandrovců, kteří zahynuli při leteckém neštěstí  

Podle seznamu, které zveřejnilo ministerstvo obrany, bylo na palubě letadla celkem 64 členů skupiny Alexandrovců, včetně ředitele Valerije Chalivova. Soubor měl celkem 186 členů - devět sólistů, 64 zpěváků v mužském souboru, 38 členů orchestru a 35 tanečníků a tanečnic.

 

S Vadimem Ananevem si zazpíval i Karel Gott. Společné vystoupení zde:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Obrovská tragédie: Zřítilo se letadlo se sborem Alexandrovci! Měla s nimi vystupovat i Helena Vondráčková

Z TOHO MRAZÍ: Tato selfie je poslední věc, kterou stihla! Z letadla se už živá nedostala

Související témata:
lud TN.cz