neštěstí v Kalifornii

Pád z útesu byl plánovaný! Pár se rozhodl zabít sebe i své děti

Jennifer a Sarah Hartovy se svými dětmi
Zdroj: facebook, Mendocino Sheriff
Téma:

V březnu loňského roku došlo v kalifornském městě Mendocino k tragédii, během které z útesu sjelo auto, ve kterém cestovala Jennifer Hartová s přítelkyní Sarah a jejich šesti adoptivními dětmi. Všichni během nehody zemřely. Po roce policisté uzavřeli vyšetřování a zjistili, že se jednalo o sebevraždu.

Lesbický pár, Jennifer a Sarah Hartovy (39), odjely ze svého domu v březnu loňského roku. Podle sousedů vzaly sebou i všech šest dětí, které adoptovaly, a to Markise (19), Hannah (16), Devonta (15), Jeremiaha (14), Abigail (14) a Cieru (12). Ve chvíli, kdy odjížděly, jim na dům měli zvonit pracovníci z úřadu na ochranu dětí.

 

O pár hodin později jejich auto sjelo z útesu v kalifornském městě Mendocino. Původně našli záchranáři pouze těla matek a tří dětí. Další tři zmizely a policie po nich pátrala. Bohužel později zjistila, že také zemřely, informoval Mirror.

 

Policie pracovala s několika verzemi, jak mohlo k tragédii dojít. Žádné brzdné stopy nebyly nalezeny, v domě se nenašly ani stopy po násilí, nic také nenasvědčovalo tomu, že by s autem ženy sjely úmyslně. Po roce však policie dospěla k závěru, že přesně tato verze byla pravdivá.

 

 

Po dvoudenním jednání porota dospěla k závěru, že se ženy rozhodly spáchat sebevraždu a tím pádem také úmyslně zavraždily všechny své adoptivní děti. Policie také zjistila, že byla Jennifer Hartová tři dny před tragédií obviněna z toho, že ona a její partnerka své děti zanedbávají a zneužívají. Sociálku na rodinu měli zavolat sousedé, ke kterým si Devonte chodil pro jídlo, jelikož jim ho měly matky schovávat jako trest.

 

Nařízená pitva ukázala, že Jennifer byla během nehody opilá. Po provedených testech lékaři také zjistili, že její partnerka Sarah a tři děti měly v sobě léky na alergii, které mohou způsobit ospalost.

Související témata:
reg TN.cz