galerie top komentáře

"Padá Google, něco si přej": Po výpadku internet zaplavují vtipy!

Téma:

Po úterním výpadku světového vyhledávače Googlu se na internetu objevilo velké množství vtipů a originálních komentářů. Někteří lidé "předvídají" konec světa, jiní se zase baví panikou, kterou výpadek u lidí způsobil.

Anketa

Co jste dělali, když vypadly služby Google?

Hlasovalo 5140 lidí.
Největší světový vyhledávač Google v úterý kvůli technickým problémům postihl výpadek. V České republice nebyla stránka a některé další služby v provozu asi dvě hodiny a internet zaplavily nejrůznější teorie.

 

Jak už bývá dobrým zvykem, někteří lidé svedli výpadek na Chucka Norrise, který nečekaně dokázal Google svrhnout. Další upozorňovali na konec světa, který rozhodně "musí přijít". Většina uživatelů sociálních sítích se ale bavila (nejen) na svůj účet.

 

GALERIE: Vtipy kvůli výpadku na Googlu

1
/
10
Zdroj: zpravy@nova.cz
Vtipy na Google - 9

 

 

"Ta smutná chvíle, kdy chcete vygooglit, proč spadl Google,když spadl Google," napsala třeba Nora. "Všichni si pamatujte tento den 22. 11. 2016 jako den, kdy spadl Google," připomíná hlášku z Pirátů z Karibiku další. "Po Brexitu máme googlit," naoko se děsí Jiří. Jsou ale i tací, kteří si na všem najdou něco pozitivního. "Padá Google, něco si přej," vybízí Ondra.

 

 

Vyhledávač vypadl kolem osmé hodiny večer, zprovoznit se ho podařilo až krátce po 22. hodině. Podle firmy šlo o technickou závadu, ta se kromě jiného dotkla i dalších služeb jako jsou videoserver YouTube, Google Maps nebo Gmail.

 

Reportáž Televizních novin o výpadku Googlu:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
lud TN.cz