Idol ze Sexu ve městě

Pan Božský se stal dvojnásobným otcem. Je mu 65 let

Chris Noth s manželkou
Zdroj: Profimedia
Michaela Trochová
Michaela Trochová
Publikováno 20. 2. 2020
Téma:

Nestárnoucí idol ze Sexu ve městě, respektive jeho představitel herec Chris Noth, se ve svých 65 letech stal podruhé tátou. S o dvacet osm let mladší manželkou Tarou Lynn Wilsonovou vychovává již dvanáctiletého syna Oriona.

O radostnou novinu o přírůstku do rodiny se herec podělil ve středu s fanoušky na instagramu. Zatímco některé slavné osobnosti si soukromí svěří, dojatý otec hned prozradil i to, že mají syna a že mu dali jméno Keats. "Nebe nám seslalo našeho druhého syna – Keatse. Navždy naplní náš život krásou a radostí," napsal velmi emotivní vzkaz.

 

 

Na příspěvek hned začaly reagovat tisíce fanoušků, mezi gratulanty nechyběla ani herečka Kristin Davisová, která v Sexu ve městě ztvárnila Charlotte Yorkovou. S gratulací nemohla chybět ani jeho seriálová partnerka Sarah J. Parkerová. "Doufám, že maminka i Keats jsou v pořádku a posílám oběma pořádnou porci lásky. Gratuluji celé nádherné rodině," napsala dojatá kolegyně.

 

 

Pan Božský v populárním seriálu získal srdce hlavní hrdinky Carrie Bradshawové, Chris Noth ve skutečném životě poznal svou osudovou lásku po sérii milostných aférek až v roce 2002. Po desetiletém vztahu se s Tarou Lynn Wilsonovou v roce 2012 vzali.

TN.cz