Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

po 20 letech sex ve městě

Pan Božský už není tak úplně božský. Carrie by se divila

Pan Božský ze seriálu Sex ve městě po 20 letech
Zdroj: Profimedia

Osudový partner hrdinky seriálu Sex ve městě Carrie Bradshawové, Pan Božský, už není tak božský, jak vypadal v době vzniku oblíbeného amerického pořadu. Herce Chrise Niethe by ovšem po 20 letech od natáčení považovala za svého idola málokterá divačka.

Od premiéry seriálu Sex ve městě uplynulo už 20 let. Dodnes se těší velké oblibě a řadu diváků má i na stanici Nova 2, která epizody pravidelně vysílá každý večer. Zatímco seriál je stále „in“, o některých jeho hrdinech se to už říct nedá. Hlavní mužská postava – Pan Božský – se změnil opravdu k nepoznání.

 

Idol hlavní hrdinky Carrie Bradshawové si minulý týden užíval volno na pláži v Miami a odhalil nepříjemnou pravdu o svém těle. Jeho šarm je tentam, za to mu kolem břicha narostla pěkná pneumatika a prošedivělé vlasy u podivný knírek jen dokreslují stárnoucího seladona. Jeho seriálová láska Carrie posedlá dokonalostí by asi byla zklamaná.

 

 

Na oblíbeném herci je prostě vidět, že už neláme dívčí srdce svým vzhledem. Na svých 185 cm výšky přiznává 99 kilogramů, ale podle fotek je to možná ještě o maličko víc, píše Daily Mail.

 

18

GALERIE: Pan Božský po 20 letech

Sex ve městě

Hodnocení:

 

Ale přiznává, že fanoušci mu i tak zůstali. I na pláži ho někteří poznali a šli se s ním pozdravit.
 

tbc TN.cz