Dlouhodobá nemoc

Smutný konec pátrání! Paní Viola zemřela při cestě do kostela

Viola Šleichová
Zdroj: Policie ČR
Pátrání po paní Viole má špatný konec
Téma:

Sedmasedmdesátiletá Viola Šleichová, po které pátrala policie, zemřela. Informaci zveřejnilo litoměřické biskupství, u kterého Šleichová působila jako právnička. V sobotu se konal v kostele Povýšení svatého Kříže v Děčíně její pohřeb.

Paní Viola Šleichová odešla v sobotu 8. prosince pět minut před čtvrtou hodinou odpoledne do kostela v Křížové ulici v Děčíně, od té doby o ní nikdo neslyšel.

 

Své rodině ani nikomu z blízkých nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon nevlastní. "Důchodkyně trpí Alzheimerovou chorobou a má vysoký tlak. Když odcházela ze svého domu, měla na sobě černý delší kabát a červenou čepici ve tvaru kloboučku," uvedla Šárka Poláčková, tisková mluvčí ústecké policie.

 

 

Pátrání po paní Viole má špatný konec. "V sobotu 8. prosince 2018 ve věku 77 let zemřela nečekaně, ale v důsledku déletrvající nemoci JUDr. Viola Šleichová, která byla dlouhá léta pracovnicí právního oddělení litoměřického biskupství," uvedlo litoměřické biskupství na svých webových stránkách

 

Pohřeb se konal v sobotu 22. prosince v dopoledních hodinách v kostele Povýšení svatého Kříže v Děčíně. "Pracovníci litoměřického biskupství vyjadřují upřímnou soustrast zarmoucené rodině a pamatují na její duši i pozůstalé v modlitbách," dodalo biskupství.

mj TN.cz