Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

sestřih pětice vyvolených

Pánská sestava finalistů SuperStar je známá! Komu fandíte? ANKETA

V neděli večer mohli diváci TV Nova a TV Markíza sledovat první živý přenos pěvecké show SuperStar. Z desítky mužských semifinalistů jich postoupilo jen pět, z nejlepších si přitom vybírali sami diváci.

Anketa

Kdo se vám v SuperStar líbil nejvíc?

Hlasovalo 1487 lidí.
Už je jasné, kterých pět zpěváků půjde dál do finále SuperStar. Své favority mohli podpořit diváci TV Nova a TV Markíza během přímého přenosu prostřednictvím zaslaných sms zpráv. Největší podpory se přitom dočkali Bryan Gandola, Dominik Gerda, Richard Chovan, Petr Borkovec a Jakub Pružinský. Zbylých pět soutěžících odchází po náročných castingových kolech a Super Výběru domů.

 

Největší sympatie diváků získal Jakub Pružinský. "Chci strašně poděkovat každému, kdo mi věnoval 50 centů nebo těch 13 korun - z celého srdce. Nemůžu tomu uvěřit," prohlásil. A podobné dojmy měli i další postupoví soutěžící. Jejich reakce si poslechněte zde:

 

 

 

"Mě naprosto nadchlo to, že rozhodnutí diváků se v podstatě absolutně shodovalo s mým," nešetřil chválou spokojený porotce Matěj Ruppert.

 

Nedělní semifinálové kolo se týkalo jen mužských soutěžících, příští týden stejný úkol čeká desítku vybraných účastnic ženského pohlaví. I ony se utkají v boji o pět postupových míst a o jejich osudu opět můžete rozhodovat i vy!

 

 

Další kolo semifinále SuperStar sledujte už v neděli večer od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál?
Novodobá pohádka: Rozhodnutí dívky ze SuperStar, které vás dojme! Udělali byste to samé?

lud TN.cz