Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.10. 2017 13:41
Hloupý nápad

Pár nabídl kamarádce "veselé" sušenky, oběma hrozí 5 let vězení

Zdroj: TV Nova

Měl to nejspíš být jen nevinný vtípek, ale zvrtl se tak, že oběma jeho autorům nyní hrozí až pět let vězení. Dvacetiletý mladík se stejně starou dívkou totiž o letních prázdninách nabídli kamarádce "speciální" sušenky, po kterých skončila na jednotce intenzivní péče.

"Čerstvě oba čelí obvinění z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za který jim může hrozit až pětiletý pobyt ve vězení," popsala nejnovější vývoj nezvyklého případu jihomoravská policejní mluvčí Andrea Cejnková.


Vše se semlelo v Brně na konci července, kdy si zmíněný mladý pár pozval do bytu na návštěvu kamarádku.

 

"Třiatřicetiletou ženu dvojice pohostila kávou a dvěma sušenkami. Poté, co jejich známá sušenky zkonzumovala, ji povedený pár sdělil, že obsahovaly marihuanu. Žena tomu nevěřila a odešla domů, kde se ji ovšem následně udělalo velice nevolno," doplnila Cejnková.Záchranka ženu odvezla do nemocnice, skončila na jednotce intenzivní péče. A o nepovedený žertík se proto začal zajímat policejní toxitým. Hříšníci vypověděli, že sušenky s "trávou" doma měli delší dobu, prý si je pořídili na večírku.

pez TN.cz
Reklama