jako zvířata

Pár si to rozdával na ulici za bílého dne! VIDEO je hitem internetu

Za bílého dne a přímo na ulici se rozhodl mladý pár ukojit své sexuální touhy. To ale netušili, že budou mít nechtěné diváky, kteří si je natočí na mobil. A díky perfektnímu komentáři se z nich přes noc staly hvězdy internetu. Upozorňujeme, že video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

Když musíš, tak musíš - to si nejspíš řekli chlapec s dívkou, kteří se oddávali sexuálním hrátkám v neděli v šest hodin ráno v ulicích města Barnsley v Anglii. Aby své radovánky skryli před očima veřejnosti, schovali se za zídku před jedním z klubů.

 

Zvídavému mladíkovi Denzillu Smithovi ale neuniklo, že se na ulici děje něco neobvyklého. A rozhodl se si z páru vystřelit. Natočil je na video, ke kterému připojil naprosto unikátní komentář. Snažil se přitom napodobit hlas slavného komentátora Davida Attenborougha, který namlouvá pořady o zvířatech.

 

 

A přesně jako v říši zvířat okomentoval i to, co viděl. "Právě dnes na planetě Zemi v Barnsley, ve Wellingtonově ulici, jsme svědky vzácného rituálu páření mezi hrochoprasetem a nosorožcem," začal svůj komentář.

 

Na záběrech je vidět mladík s kalhotami staženými ke kotníkům a žena s nohami ve vzduchu. Z párečku se přes noc staly hvězdy internetu. Facebook ale video brzy zakázal, podle některých totiž obsahovalo nevhodné záběry.

 

Porovnejte, jak věrně mladík napodobil hlas Davida Attenborougha:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy dobrodružství na veřejnosti! Kam se ukrýt?

Pozor na milování na pláži!

KOLEMJDOUCÍ NEVĚŘILI: Pár se zastavil uprostřed chodníku a začal souložit

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz