sehraná dvojice

Pár vykrádal výherní automaty. Jejich trik jim dlouho procházel

Herní automaty - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Herní automaty. Ilustrační foto
Téma:

Policisté zadrželi muže a ženu, kteří vykrádali herní automaty. Opakovaně se vraceli na stejné místo a postupovali vždy stejně. Dopadnout se je podařilo až za tři měsíce

Dvojice byla sehraná a měla vše dobře připravené. Žena před vstupem do prostoru herny sledovala pohyb obsluhy a muž speciálně upraveným nástrojem otevíral uzamčené výherní hrací automaty, ze kterých kradl peníze. Bez povšimnutí si přišli na tisíce korun.

 

"Dvojice má na svědomí vloupání do výherních automatů v jednom ze strakonických barů. V průběhu měsíců září, říjen a listopad 2017 opakovaně navštěvovali bar s výherními automaty, ze kterých muž za použití násilí vybíral finanční hotovost," dodala mluvčí.

 

Strakonické policii se pár podařilo dopadnout. "Ze spáchání přečinu krádeže obvinili strakoničtí policisté 51letého muže z Prahy a jeho 32letou přítelkyni z Tábora," řekla policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

 

  


"Celkově si povedená dvojice přišla na desítky tisíc korun. Oba byli za obdobnou trestnou činnost již v minulosti soudem potrestáni," uzavřela Nováková.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ham TN.cz