krása a ladnost

Krásná reportérka Novy a její UHRANČIVÝ TANEC! Musíte vidět

Téma:

Reportérka TV NOVA Bára Divišová je žena mnoha talentů. Kromě toho, že připravuje reportáže do Televizních novin nebo Střepin, je i velice pohybově nadaná.

Loni v létě se Bára vrátila k vášni z dětství - k baletu, na který jako malá ještě v Jihlavě chodila od první do deváté třídy. Pohyb Báru bavil ještě dřív - už v mateřské školce chodila na gymnastiku.


"Proč jsem se k tomu ve věku, kdy tanečnice už chodí do důchodu, vrátila? Bolela mě záda. První video vzniklo vlastně ze zvědavosti loni o prázdninách," popisuje Bára, jak začala znovu dělat taneční krůčky.


Zprvu ji ovšem nemile překvapilo, že její vykopnutí a otočky nejsou zdaleka tak ladné, jak si pamatovala. Ale nenechala se tím rozhodit a tančí dál.A na svém youtubovém kanálu má Bára od loňského léta už třináct tanečních videí, to nejnovější na videoportálu visí sotva pár hodin.
 


"To, co tančím, není klasický balet – spíš výrazový tanec s klasickými a moderními prvky. Všechno to jsou improvizace. Z pomůcek používám gymnastickou stuhu a gumu a teď aktuálně zkouším "trance-dance“ – tanec se zavázanýma očima. Ale to mi zatím moc nejde," směje se Bára.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRAMA NA TANEČNÍ SOUTĚŽI: Tvarem své postavy šokovala porotce, teď zírají lidé na internetu!

GALERIE: Nejvíc sexy tanečnice v republice neustále mění vizáž! Jak se vám líbí nejvíc?

Související témata:
pez TN.cz