Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.10. 2018 09:53
Sex na veřejnosti

Důchodci si dělali dobře u bazénu na dovolené! Natočili je u toho

Důchodci si dělali dobře u bazénu
Zdroj: Twitter, oficiální zdroj

Pár důchodců ve Španělsku si pobyt na sluníčku užil po svém. Před zraky všech přítomných lidí tam žena začala sexuálně uspokojovat svého partnera. Video, které natočil všetečný mladík, obletělo svět.

Mladík si užíval dovolenou ve španělském Benidormu, když zpozoroval párek důchodců. Důchodkyně tam uspokojovala svého partnera, a to přímo před zraky desítek turistů, kteří si v resortu u vody užívali slunného počasí. Mladík, který zde taky trávil své volno, neváhal a rozjívené důchodce okamžitě začal natáčet. Video pak uveřejnil na svém účtu na Twitteru, dal mu ironický název "Mezitím v Benidormu“.

 

 

Video zobrazuje, jak na veřejném prostranství u bazénu zajede šedovlasá žena muži rukou rovnou pod plavky a začne jej uspokojovat. Následně na moment přestává, možná jakoby si právě uvědomila, že ji všímavý mladík právě natáčí.

 

 

Seniorův klid to ale nikterak neohrodí a v činnosti pokračuje sám. Po chvíli opět vezme svoji partnerku za ruku a přiměje ji pokračovat, a to i přesto, že na vedlejším lehátku se mezitím usadili další dva lidé.

 

Netradiční video, které mladík bezprostředně poté uveřejnil na sociální síti, mělo přes 1000 retweetů a stovky komentářů. Někteří komentující brali celou situaci s humorem, jiní se nad jednáním dvojice pohoršovali. "Pěkně vám děkuju! Můžu vám poslat svůj účet za psychoterapii? Tohle už v životě nedostanu z hlavy,“ rozčiluje se jeden z komentujících.

 

 

Další konstatuje: "Vypadá to, že to není poprvé, co něco takového provádějí.“ Nicméně z ledového klidu obou seniorů, je zaskočena většina uživatelů sociální sítě. Páru v důchodovém věku zřejmě případné pohoršené pohledy nevadí, a to ani se skutečností, že jde o rodinný dovolenkový resort.

 

"Ten chlap má vyloženě all inclusive servis,“ završil dlouhou síť komentářů trefnou hláškou jeden z diskutujících.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Bazénová party se strhla v pořádné sexuální orgie! Případ řeší policie

Nadějné vyhlídky: sex má každý pátý devadesátník!
NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhněte

mj TN.cz
Reklama