video to je romantika?!

Paris Hilton se bude vdávat! Její zásnubní video vzbuzuje výsměch

Zasnoubená Paris Hilton
Zdroj: Instagram
Zásnuby Paris Hilton.
Téma:

Podnikatelka a milionářka Paris Hilton se bude vdávat! Zasnoubila se na horách v Aspenu a u žádosti o ruku nechyběla ani kamera. Lidé se ale záběry spíš baví, než aby je dojímaly. Paris se podle kritiků na svého přítele Chrise Zylka vrhla jak na kus masa. A romantiku byste také hledali těžko.

Milionářka Paris Hilton se tento týden zasnoubila. Na instagramu se pochlubila fotkami i záběry z okamžiku, který by měl patři mezi ty nejromantičtější. Spíš než emoce a lásku ale lidé ve videu vidí další "obchodní tah".

 

"Jak někdo může natočit záběry v tak jedinečný okamžik? A proč snoubenec odejde pryč poté, co ti dá prsten? Promiň, ale je to opět business?" zaznívají kritické komentáře u jejího příspěvku.

 

The most romantic moment of my life! #Engaged

Pspvek sdlen Paris Hilton (@parishilton),

 

Paris navíc nevypadá příliš překvapeně - a to navzdory tomu, že se na svého snoubence dravě vrhne, div ho nepovalí. Další věc, kterou milionářce lidé vyčítají, je fakt, že snímky prodala. Koupil je magazín People, kterému exkluzivně svěřila i své pocity.

 

 

"Jsem šťastná, že jsem zasnoubená s láskou mého života a mým nejlepším přítelem. Nikdy jsem nebyla šťastnější, v takovém bezpečí a milovanější. Pro mě je dokonalý  v každém ohledu a dokázal mi, že pohádky existují," řekla.

 

 

 

 

lud TN.cz