Rvačka v lese

Tyto fotky nechali smazat! Motorkáři napadli lesní stráž, ta je nafotila

Josef Svoboda
Josef Svoboda, Martin Klícha
Publikováno 10. 6. 2020
Téma:

Skupina motorkářů řádila před několika dny v lese na Brněnsku. Dělníci je upozornili na to, že tam nemají co dělat. Okamžitě se strhla hádka, která rychle přerostla v napadení. Jeden z dělníků přitom skončil na zemi, motorkář mu pak přejel nohu. Tím ale celý konflikt neskončil, agresoři se neštítili napadeným vyhrožovat. Nyní po nich pátrá policie.

Sedm motorkářů jezdilo na terénních strojích bez poznávacích značek po zabahněných cestách v lese poblíž Sentic, dva dřevorubci se je rozhodli zastavit. Strhla se hádka, která velmi rychle přerostla ve fyzický konflikt. Jeden z dělníků skončil na zemi, motorkář mu potom přejel nohu.

 

Tím ale celý incident neskončil. Druhý dělník totiž agresivní chování jezdců zaznamenával. Toho motorkáři výhrůžkami donutili, aby fotografie z telefonu smazal. Potom sedm agresorů odjelo.

 

"Agresivní reakce ze strany motorkářů je opravdu zarážející. Nereagovali ani na skutečnost, že jeden z dělníků je zároveň členem lesní stráže," přiblížil mluvčí policie Bohumil Malášek. Vyšetřovatel tak může čin kvalifikovat i jako útok na veřejnou osobu.

 

 

Kriminalistům se podařilo fotografie obnovit, na jejich základě už získali celou řadu stop. Nyní se obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

 

"Tišnovští policisté vyšetřující případ uvítají na telefonním čísle 602 647 425 informace vedoucí ke ztotožnění agresivních motorkářů," doplnil Malášek.

 

GALERIE: Skupina motorkářů napadla v lese poblíž Sentic lesní dělníky

1
/
5
Zdroj: Policie ČR
Skupina motorkářů napadla v lese poblíž Sentic lesní dělníky - 1

TN.cz