pokus o vraždu

Partnerská hádka se zvrtla. Žena muže pobodala a utekla

Téma:

Konfliktní soužití partnerské dvojice v Přerově skončilo pokusem o vraždu. Pětačtyřicetiletá žena neunesla neustálé hádky a na svého partnera zaútočila nožem.

Do jednoho z bytů nedaleko centra Přerova spěchali záchranáři a policisté v pondělí odpoledne. Uvnitř objevili těžce zraněného dvaašedesátiletého muže, kterého okamžitě převezli do olomoucké fakultní nemocnice.

 

Policisté velmi rychle zjistili, co se vlastně uvnitř bytu stalo - na muže tam v kuchyni zaútočila pětačtyřicetiletá žena. Všemu předcházela hádka a společná pitka.

 

 

Pár měl údajně problémy dlouhodobě, hádky ze z bytu ozývaly prakticky každý den a bouřlivý vztah ještě umocňovala záliba muže i ženy v popíjení alkoholu. Problémy vyvrcholily právě v pondělí, kdy žena vzala nůž a několikrát o sedmnáct let staršího muže bodla do hrudníku.

 

Zatímco on skončil v nemocnici, žena putovala na policejní služebnu. Tam ji policisté sdělili obvinění z trestného činu pokusu vraždy. Za mřížemi může strávit až osmnáct let. Ve vazbě ale nakonec neskončila, na soud bude čekat na svobodě.
 

tn.cz / gar