ranní party

Partyšová ve Snídani překvapila diváky! Zazpívala hit z 90. let

Téma:

V úterní Snídani s Novou byl hostem zpěvák Layzee z kapely Mr. President, který stojí za hitem devadesátých let Coco Jamboo. Své fanoušky potěšil především tím, že jim tuto píseň zazpíval. Jelikož se v ní objevuje i ženský hlas, přidala se k němu také moderátorka Gábina Partyšová a rozjela s ním pořádnou party.

V květnu se v Česku koná festival 90s Explosion Open Air, který patří mezi největší ve střední Evropě a Televize Nova je jeho mediálním partnerem. Festivalu se zúčastní řada hvězd devadesátých let, mezi které patří například Lou Bega, Ace of Base nebo kapela Mr. President, jejíž zpěvák Layzee navštívil v úterý ráno Snídani s Novou.

 

V pořadu prozradil, že byl v České republice už několikrát a moc se u nás líbilo. I když pochází z Velké Británie, tak žije v současné době v německém Hannoveru. Hudbě se však věnuje pořád a nejenže zpívá, ale také produkuje a skládá texty. Každým rokem vydává nové písničky, ale rád se vrací k těm starším, jako je například hit Coco Jamboo.

 

 

Oblíbenou píseň devadesátých let také zazpíval ve Snídani společně s Gábinou Partyšovou, která se k němu přidala. Jejich vystoupení rozproudilo nejen diváky u televizních obrazovek, ale také Pavla Svobodu nebo Terezu Jandovou. Připojil se k nim i pořadatel festivalu Michal Slončík.

 

Partyšová nezpívala poprvé. Už dříve vystupovala pod jménem Rebeka a vydala tři hudební alba. Moderovala také oblíbenou hitparádu TV Nova ESO.


ČTĚTE TAKÉ:

Dokonalý duet v zákulisí The Voice: Sharlota se pořádně odvázala se soutěžícím Lukášem

VIDEO: Adriana a Matúš předvedli nejznámější scénu z Hříšného tance! Moc se to ale nepovedlo

reg TN.cz