Svatba na první pohled

Páry ze Svateb po natáčení: Pavel už se Štěpánkou plánuje miminko!

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
17.12. 2020 11:39

Ve středu TV Nova odvysílala poslední díl pořadu Svatba na první pohled. Od natáčení experimentu už ale uběhlo zhruba čtvrt roku. Jak jsou na tom páry dnes?

V posledním dílu pořadu Svatba na první pohled si nakonec řekly ano tři páry ze čtyř! Rozhodli se spolu zůstat Štěpánka s Pavlem a k velkému překvapení i Natálka s Františkem a Petra s Reném. Od natáčení ale uběhl už nějaký čas a páry v rozhovorech, které najdete zde, prozradily, jak jsou na tom dnes.

 

Favorizovaný pár Štěpánka s Pavlem vypadají stále spokojeně. "Od té doby, co jsme svoji, tak je to všechno vzhůru nohama, ale v dobrém slova smyslu," nastínila Štěpánka společný život s Pavlem.  "Můj život po Svatbách je mnohem lepší. Jsem takový blázen, že bych do toho šla znovu," dodala.

 


Společně se shodují, že jim to změnilo život. "Doporučili bychom to všem, kdo hledá svůj protějšek," shodli se Štěpánka s Pavlem. "Teď musí přijít realita. Až teď poznám, jaký má Štěpánka charakter a naopak," poukázal Pavel na to, že se vlastně neznají moc dlouho. "Další, co bude u nás následovat, je Výměna manželek a Malé lásky," řekl se smíchem Pavel. Vypadá to, že s Štěpánkou mají velké plány, Malé lásky jsou totiž dokurealityshow TV Nova, kde se rodí děti...

 

Natálka a František vypadají také spokojeně. "Já si myslím, že náš vztah zůstává stále vřelý," prohlásil František s pohledem na Natálku. "Každopádně asi nějaký vztah spolu máme," sdělila Natálka neurčitě. "Až po natáčení jsme se mnohem víc seznámili a sblížili," dodala.

 

 

"Když se začal točit tenhle pořad, došlo mi pár věcí, jaká jsem a jaká bych nechtěla být," řekla Natálka. "Teď si to přetáčím zpětně a říkám si, že jsem nemusela být taková," zpytovala svědomí. "Po našem experimentu se víc věnuju své chalupě a dávám ji dohromady. Společně s Natálkou se tam snad taky někdy uvidíme," nastínil František. Co na to řekla Natálka, se dozvíte ve videu zde.

 

Vztah Petry a Reného je podle všeho pořád jako na horské dráze. "Snažíme se fungovat, i když to není vždycky růžové," podotkla Petra. "Už jsme se poznali a chápeme se navzájem," řekl René. "Já jsem předtím kladl důraz na kariéru a vztahy jsem zanedbával. Tak se teď víc snažím," dodal.

 

 

Petře se její ženich na první pohled nelíbil. Teď toho ale lituje. "Už nikdy nechci soudit někoho podle obalu, vnitřně mě to změnilo," řekla Petra. "Teď se snažíme budovat společný život, protože to dneska není jednoduché. Ale když takto budeme pokračovat, tak máme velkou šanci na úspěch," řekl René s nadějí.

 

Cesty Radka a Simony se po experimentu rozdělily. Vypadá to, že jsou alespoň přátelé. "Díky experimentu jsem si uvědomila, že bych měla začít dělat víc věcí, které mě baví a naplňují," vysvětlila Simona. A dodala, že Radek ji naučil radovat se z maličkostí.

 

 

"Já jsem se od Simči naučil být optimistický, i když se mi nedaří," řekl Radek. "Experiment mě utvrdil v tom, abych se snažil být lepší," dodal. Učí se a čte knížky, aby se mohl stát učitelem dějepisu, jak mu doporučila Simona na líbánkách. "Do toho experimentu bych šla znova, všem bych doporučila, ať to vyzkouší," vyzvala diváky Simona.

 

Celé rozhovory s páry o jejich životě po experimentu Svatba na první pohled najdete zde. Na Nova Plus si také můžete pustit všechny díly, které jste nestihli v televizi.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz