Děsivé záběry

Pasažér natočil pád letadla! "Proč se to tak třese?" ptali se lidé

Téma:

Dramatický moment, kdy začalo hořet křídlo, natočili cestující na palubě mobilem. Letadlo sebou divoce házelo, než se zřítilo nedaleko Pretorie. Dva lidé zemřeli a dva piloti zůstávají v kritickém stavu.

Na internetu se objevilo video, které zachycuje poslední okamžiky předtím, než se jihoafrické letadlo Convair CV-340 zřítilo. Stalo se tak 10. července. Video natočil jeden z pasažérů, kteří seděli nad levým křídlem, teď ho zveřejnil portál arlive.net.

 

"Je to čím dál horší. Je to vážně špatné," říká na dramatických záběrech některý z cestujících, zatímco začíná křídlo hořet a letadlo stále klesá. "Proč se to takhle třese?" ptá se vyděšeným hlasem další člověk na palubě.

 

 

Když už letadlo škrtá o koruny stromů a nad zemí prolétá jen těsně, je všem jasné, že se zřítí. "Bože, to bude hrozné," je slyšet v pozadí, než obrazovka zčerná. I ve tmě ale hlasy dál křičí, jak lidé se snaží dostat k nouzovému východu.

 

 

Při pádu letadla nedaleko města Pretorie zemřeli dva lidé. Dalších 19 pasažérů včetně pilotů Douglase Haywooda a Rosse Kellyho se zranilo. Stroj směřoval na letiště Wonderboom, když mu zřejmě selhal motor.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Letuška řekla cestující, aby dala psa do úložného prostoru. Skončilo to katastrofou!

 

epa TN.cz