Španělsko

Pašeráci nosili pytle s drogami přes pláž, kde se opalovaly desítky turistů

Marihuana a drogy - ilustrační
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
16.7. 2020 19:23
Téma:

Na pláži Benamara mezi španělskými letovisky Estepona a Marbella se vylodila skupinka pašeráků drog. Vůbec jim nevadilo, že překládku dělají za bílého dne a před zraky desítek turistů. Balíky s marihuanou naskládali do přistaveného auta ještě před příjezdem policie. Informoval o tom britský portál metro.

Nečekané zpestření dovolené čekalo na turisty, kteří zavítali do španělské Andalusie. Zhruba desetičlenná skupinka pašeráků marihuany se odhodlala k vyložení nákladu přímo na pláži. Kvapný přesun zboží natočila jedna z britských turistek.

 

Incident se odehrál na pláži Benamara. Skupina pašeráků přistavila motorový člun k pláži plné turistů. Jeden po druhém rychle přesouvali balíky s marihuanou k přistavenému terénnímu autu.

 

 

Podle portálu metro jeden z pašeráků dokonce vyhrožoval muži, který v tu dobu držel v ruce telefon, že pokud zavolá policii, zabije ho. Podle svědků z místa se osazenstvo vozu, který si přijel pro zásilku drog, po pláži pohybovalo už od rána.

 

 

Sprintující pašeráci stihli balíky s drogami přesunout ještě před příjezdem mužů zákona. Podobná situace se na stejném místě už jednou odehrála. Loni v září byl také natočen gang mužů, kteří přepravovali konopí z motorového člunu do přistaveného auta. Celý přesun prý trval sotva tři minuty.

Související témata:
TN.cz