TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Pátá řada Tváře má vítězku! Ta šokovala neskutečným gestem

Show Tvoje Tvář má známý hlas má další vítězku. Stala se jí Michaela Badinková, která v posledním finálovém díle páté řady zazářila jako Christina Aguilera. Navíc po svém vítězsví všechny zaskočila neskutečným gestem.

Finálový díl byl jako vždy našlapaný skvělými vystoupeními. Ale jak známo, nejlepší může být jen jeden. A tentokrát to byla Míša Badinková. Míša Badinková měla tentokrát pomocníka v podobě Davida Krause a vystřihla skvěle hit "Say Something“.

 

"Lapám po dechu, děkuji moc. Já jsem si to užila nesmírně. Kdybych to nezažila, tak bych toho velmi litovala. Všichni jsou tady absolutní jedničky, ale tahle show je opravdu pouze pro odvážné,“ pochválila čerstvá vítězka ostatní soutěžící a poprosila diváky o potlesk.

 

Přehled finálových vystoupení:

Patrik Děrgel – Cardi B – "I Like It“
Tereza Mašková – Karel Gott – "Čas růží“
Eva Burešová – Beyoncé – "Run The World (Girls)“
Míša Badinková a David Kraus – Christina Aguilera a Ian Axel – "Say Something“

 

Anketa

Které finálové vystoupení se vám líbilo nejvíce?

Hlasovalo 2638 lidí.
Vítězný šek na 150 tisíc korun poslala Míša Badinková nadaci Dobré víly dětem. Zároveň hned spočítala, že této nadaci za celou soutěž už vyhrála dohromady 225 tisíc korun. A aby byla tato částka kulatá, rozhodla se Míša Badinková poslat dalších 25 tisíc korun ze svého a nadaci tak za celou soutěž zajistila neskutečných 250 tisíc korun.

 

 

Na čtvrtém místě skončila vítězka SuperStar Tereza Mašková. Třetí příčku obsadil Patrik Děrgel a druhá skončila Eva Burešová.

 

GALERIE: Vítězkou 5. řády Tváře je Míša Badinková

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář - 12. díl - Celý díl

hru TN.cz