Piotr Woźnak-Starak

Pátrání po milionáři skončilo tragicky! Jeho tělo našli na dně jezera

Piotr Wozniak - polští záchranáři na člunu (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 10:00
22.8. 2019 9:31
Téma:

Nejhorší obavy se nejspíš vyplnily. Polští záchranáři měli najít tělo polského milionáře Piotra Woźnak-Staraka, který v neděli zmizel poté, co spadl z motorového člunu na jezeře Kisajno. Informaci potvrdilo ministerstvo vnitra.

"Nejhorší obavy byly potvrzeny. Zdá se, že vše naznačuje, že bylo nalezeno tělo Piotra Woźnak-Staraka," uvedl na twitteru Jarosław Zieliński, mluvčí zástupce ministerstva vnitra a správy. 

 

Po polském milionáři záchranáři pátrali od neděle. Muž spadl z motorového člunu, když byl na výletě na jezeře Kisajno. Na člun se vydal kolem čtvrté hodiny ráno. 

 

Výletu se zúčastnila i neznámá sedmadvacetiletá žena, které se podařilo doplavat na břeh. Policie po milionáři okamžitě zahájila pátrání. Člun však našli prázdný. Do hledání se proto zapojili i potápěči. 

 

Už v pondělí však polská média informovala o tom, že je milionář nejspíš po smrti. Policie měla na člunu najít kus jeho košile i vlasy. 

 

 

Piotr Woźnak-Starak byl polský podnikatel a filmový producent. Jeho ženou byla novinářka Agnieszka Szulimová. Otec Piotra Jerzy Starak se objevuje na seznamu nejbohatších Poláků. 

TN.cz