Jde mu o život

Patrika hledají už osm dní! Matka mu posílá peníze a vzkazy

Zmizelý Patrik Dedič
Zdroj: TV Nova
Téma:

Devatenáctiletý Patrik Dědič je pohřešovaný už osmý den. V úterý chlapce hledal dokonce dron, policejní pátrání však zůstává bez výsledku, rodina stále nemá o mladíkovi žádné informace. Zoufalá maminka poskytla synovi finanční podporu, kdyby byl v nesnázích, a prosí veřejnost o jakékoliv informace o možném pohybu jejího syna.

Pátrání po zmizelém devatenáctiletém studentovi z Doks stále pokračuje. Ve středu policisté do akce dokonce zapojili dron. "Bohužel bylo pátrání neúspěšné," sdělila redakci tisková mluvčí libereckých policistů. Mladík tak i nadále zůstává mezi pohřešovanými lidmi, policie ani rodina nemá o jeho pohybu žádné informace.

 

Nešťastná maminka doufá, že se její syn každým dnem vrátí. Synovi poskytla i finanční podporu, kdyby se nacházel v nesnázích. "Ahoj Páťo," napsala na sociální síť v domnění, že se zpráva dostane k jejímu zmizelému synovi. "Vložila jsem ti na účet nějaké korunky, kdybys potřeboval."

 

Policie však nezaznamenala ani pohyb na chlapcově účtu, ani výběr z bankomatu. "Budu vděčná za jakékoliv informace, pokud Patrika někdo zahlédne," prosí chlapcova maminka.

 

Patrik podle své mámy nebyl problémový chlapec, nikdy předtím z domova neutekl. Kolem jeho zmizení je tedy spoustu otazníků. Patrik Dědič trpí poměrně vzácnou Crohnovou nemocí a musí brát pravidelně léky. Rodina se domnívá, že právě nemoc se mohla podepsat i na jeho duševním stavu.

 

 

Patrik nejprve přestal chodit do školy v Mladé Boleslavi. O tom jeho rodina neměla ani tušení. "My jsme zatím zjistili, že ho spatřil svědek 27. února na nástupišti dokského vlakového nádraží kolem 15:20, kde měl nastoupit do rychlíku směřujícího na Rumburk. Na nádraží prozatím jeho stopa končí," popsala poslední informace o chlapci policejní mluvčí Ivana Baláková.

 

Mladík měří 175 centimetrů, je hubený. Má modré oči, hnědé, krátké vlasy a oválný obličej. Při odchodu z domova měl černou zimní bundu s modrými zipy po stranách a tmavé rifle. Nosí černé kotníkové boty a látkový černošedý batoh. Pokud jste ho viděli nebo víte, kde by mohl být, obraťte se na policii na tísňové lince 158.

 

Podívejte se na pondělní reportáž TV Nova o zmizelém  chlapci:

mj TN.cz