celostátně hledaní

PÁTRÁNÍ: Policie hledá tyto muže! Jeden je nebezpečný deviant!

Pátrání - Břetislav BUGNER, Milan HOCHMANN
Zdroj: Policie ČR
Pátrání - Břetislav BUGNER, Milan HOCHMANN
Téma:

Policisté pátrají po dvou mužích a zveřejnili výzvu pro veřejnost. Na jednoho z hledaných je vydaný zatykač pro výtržnictví a porušení podmínky, na druhého příkaz k zadržení pro neplacení alimentů. Policie se obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.;

Prvním hledaným je třiašedesátiletý Milan Hochmann z Klatov. Příkaz k jeho zatčení vydal okresní soud v Plzni. "Odsouzený Hochmann byl na základě rozsudku uznán vinným pokračujícím přečinem výtržnictví a byl mu uložen trest odnětí svobody v trvání 12 měsíců, jehož výkon byl podmíněně odložen na zkušební dobu 24 měsíců, dále ochranné léčení sexuologické v ambulantní formě a povinnost podrobit se ochrannému léčení podle pokynů ošetřujícího lékaře," uvedla k jeho případu vrchní komisařka Ivana Nguyenová z policejního prezidia.

 

 

 

Milan Hochmann je vysoký asi 175 centimetrů a zdánlivého stáří asi 50 až 60 let a střední postavy. V místě bydliště v Klatovech se nezdržuje a o jeho současném pobytu nemá policie žádné informace. Podle údajů z databáze hledaných osob by neměl být Milan Hochmann nebezpečný.

 

 

Druhým hledaným, kvůli kterému se policie obrací na veřejnost, je osmačtyřicetiletý Břetislav Bugner. "Jmenovaný je podezřelý ze spácháním přečinu zanedbání povinné výživy. V souvislosti s tímto přečinem vydal na jmenovaného Okresní státní zástupce v Klatovech souhlas se zadržením," uvedla vrchní komisařka Ivana Nguyenová.

 

 

Břetislav Bugner má trvalé bydliště ve Velkém Boru-Slivonicích na Klatovsku, ale ani on se tam podle poznatků policie nezdržuje. Je vysoký asi 175 centimetrů, hubené postavy, hnědých očí a hnědých vlasů.

 

Pokud o některém z mužů máte informace, policie vás prosí, abyste se se svým svědectvím ozvali na tísňovou linku policie 158.

Související témata:
tn.cz / gar