anketa souhlasíte?

Patronka paterčat dostala vytýkací dopis, hrozí jí vyhazov

Kauza paterčata
Zdroj: TN.cz
Téma:

Pod patronkou prvních paterčat narozených v Česku se houpe židle na Ministerstvu práce a sociálních věcí. To jí pošle vytýkací dopis za její výroky o rodině Kiňových.

Sociální pracovnice a patronka paterčat Klára Vítková - Rulíková rozhovorem pro OnaDnes pořádně rozčeřila vody v české společnosti. Ostře totiž kritizovala matku paterčat Sašu Kiňovou, že neumí hospodařit s financemi, je ve vleku své matky a vyhazuje den staré jídlo.

 

Nyní jí podle serveru Lidovky.cz hrozí za její výroky výpověď z práce, kterou prý brzdí jen fakt, že je patronka v dlouhodobé pracovní neschopnosti. Od výroků se již dříve distancovala i ministryně práce Michaela Marksová-Tominová.

 

 

Bývalá opatrovnice paterčat Klára Vítková Rulíková už nechce celou kauzu veřejně komentovat. "Nezlobte se, ale už vážně nemám sílu to řešit. Dnes dopoledne jsem si dokonce vypnula telefon, protože už jsem neměla sílu s nikým dalším mluvit," svěřila se před pár dny portálu TN.cz.

 

Anketa

Souhlasíte s výpovědí pro patronku paterčat?

Hlasovalo 11948 lidí.

 

Rodinu Kiňových právně zastupuje známá advokátka Klára Samková. I od ní chtěla redakce TN.cz k podanému trestnímu oznámení vyjádření. "Jediné, co vám řeknu, je to, že opravdu zastupuji rodinu patečat. Žádné další prohlášení nejsem v této době oprávněná poskytnout," odbyla otázky redaktora TN.cz Samková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je to bestie? Zpěvačka Alanis Morissette týrala chůvu a neplatila jí

Kate a William nezvládají péči o syna George, najali si proto chůvu

jox TN.cz