šílená nehoda

Pavel chtěl Viktorii požádat o ruku, na dovolené se stala tragédie

Krásnou Viktorii zabila ve sprše elektřina - 4
Zdroj: Profimedia
Pavel a Viktoria
Téma:

Měla to být dovolená, na kterou nikdy nezapomenou. Dovolená, na které třiadvacetiletý Pavel požádá svojí osmnáctiletou přítelkyni o ruku. Jenže chvíli před tím, než se to Pavel chystal udělat, se stala strašlivá tragédie. Mladou Viktorii zabil při sprchování elektrický proud.

Poslední chvíle osmnáctileté Viktorie popsala médiím Pavlova sestra. Pár si užíval romantického večera ve vesničce Loo u lázeňského městečka Soči na jihu Ruska.

 

Pavel s Viktorií si byli zaplavat v moři, pak se šli projít. Po procházce se Viktoria chtěla osprchovat.

 

GALERIE: Dívku zabil ve sprše elektrický proud

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Krásnou Viktorii zabila ve sprše elektřina - 1

 

"Bratr ji chtěl zkontrolovat, zaklepal a když neodpovídala, myslel si, že ho jen neslyšela kvůli tekoucí vodě. Po patnácti minutách do koupelny vlezl a viděl ji, jak leží na podlaze. V ruce pořád svírala sprchovou hlavici. Když ji chtěl vytáhnout ze sprchového koutu, sám dostal ránu," řekla médiím Pavlova sestra.

 

 

Prozradila také, že se Pavel chystal Viktorii požádat o ruku. Místo toho ovšem rodina a přátelé Viktorii v neděli pohřbili ve městě Kislovodsk na jihozápadě Ruska.

 

Policie zatím událost nekomentovala. Podle deníku The Sun, který o případu informoval, zřejmě za Viktoriinu smrt může vadný elektrický průtokový ohřívač.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt studentky († 18) na Ibize: Nepochopíte, co jí našli v žaludku!

ŠÍLENÁ SMRT známé spisovatelky: Ze svatební cesty se už nikdy nevrátí!

vbo TN.cz