Smrt Češky v Egyptě

Pavlína se zabila kvůli nešťastné lásce. Exmilenec jí dlužil úspory!

Pavlína Š.
Zdroj: Archiv rodiny
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 9. 11. 2019
Téma:

Týdny po smrti mladé Pavlíny vyplouvají na povrch detaily o jejím tragickém osudu. Osmatřicetiletou ženu měl k sebevraždě dohnat rozchod s partnerem, který jí zároveň podle sestry dlužil hodně peněz. Žena se tak octila v těžké životní situaci.

Podle sestry Dany si Pavlína vzala život kvůli nešťastné lásce. Měla mít vztah s mužem, který od ní chtěl půjčovat peníze. "Sestra se do něj zamilovala, on jí oblbnul, vytáhl z ní okolo 200 000 korun," popsala Dana.

 

Nejprve sestru údajně požádal o 86 tisíc korun na opravu auta. Další vysoké částky měla zapůjčit i kamarádům svého milence. Byla z toho špatná, odletěla do Egypta, kde chtěla začít podnikat a žít nový život. "On jí psychicky ublížil. Měla ho pořád v hlavě, pomohla jemu a jeho známým a bolelo jí, jak ji využil," tvrdí sestra s tím, že to ji mohlo dohnat k sebevraždě. "Počítala s financemi do začátku. Chtěla tam žít, pracovat nebo podnikat a na Vánoce měla přiletět na skok," popsala.

Dana je ze smrti milované sestry zdrcená. Bylo pro ni velice komplikované, aby zařídila převoz jejího těla do Čech. Pavlína neměla žádné pojištění, a tak převoz musela zaplatit její rodina. Ta ale neměla dostatečné finance, takže Dana založila sbírku. Převážnou částku si nakonec zapůjčila – náklady na repatriaci těla přesáhly částku 100 tisíc korun.

 

Převozem těla ale komplikace nekončí. Pavlína v Egyptě vlastnila apartmán. Dědické řízení tak bude velice nákladné. Bude potřebovat právníka v Egyptě i v Česku.

 

Osmatřicetiletá Pavlína odcestovala do Egypta letos v červnu. V polovině října ji ale našli bez známek života. U jejího těla údajně ležely léky proti depresím. Sestra poté obdržela výsledky pitvy. "Selhalo jí srdce. Nevydrželo všechny ty prášky," popsala nešťastná Dana.

Související témata:
TN.cz